• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yardım Ses Sitemi =( =(

ŞoPaR_34

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa800 & Korg M3
ArkadaşLar yenı Dugun Sezonu Gırerken Saglam Sistemle Girmek istiyoruzz. Alet Olarak Bır Baglama Klavye Klarnet ve darbuka olcak . Bide mıkrofon tabi .Bunn için 2000 tl paramız war Sızın onerınız nedir ? ? ßiz 2 adet Kule Kolon Bi yatık anfi bide altına power ve bide kendımze monıtör.. sımdlık alcaklarımız için önerilerinz nedir ? ? Power ve anfi markası kule kolonların ıcı ? Çok Acil Walla 2 3 hafta ıcınde alıcaz onerılerınızı beklıyoruzz. teşekkürler.

Cevap: Yardım Ses Sitemi =( =(

desenize 2000tl'lik sisteme 4 adet enstruman ve mikrofon girecek:)kardeşim öncelikle 2000 tl'ye 2 adet kule,bi yatık anfi yani mikser,altına power ve monitör alamazsın...bence sınırları biraz daha zorla rakamı 4000 tl yap...bütçene göre sana tavsiyem behringerin bir tane tutulan mikseri var fiyatıda 600-700 liradır.Altına behringerin 3000 wattlık powerinden önerebilirim onuda 900 tl ' ye filan alırsın.sıra geldi kule hoparlöre...hazır bir şekilde kule boş kabin alın.trombanın kendinden tizli 600 watt göbekleri var 4 tane alırsın trombanın güzel tizleride var.2 tane de orta yollu tiz alacaksın...aldığın göbekleri ve tizleri kabin'e yerleştireceksiz tabi devrelerinide alacaksın unutma...monitör olarak ise trombanın ms381 modeli var 600 watt plastik kasa...tabi monitörüde kuleler gibi kendin yapabilirsin...kardeşim 2000 tl demişsin ama ben 4000 tl ye göre sana tesisat önerdim ki 2000 tl ye istediğin hiç bir sistemi oluşturamazsın...ayrıca behringer' i sevmiyorum ama bütçene göre önermek zorunda kaldım...

Cevap: Yardım Ses Sitemi =( =(

Eywallah Gardasım da cok Aştı benı 2000 ne yapanlar war ama dedgım tesısat en azından 2 kule alıyor altına power mıxer ek olarak bıtanede monitör cıkıyor

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri