• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yardım

kanki69

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korgtr55
Elimde xd9 8mb var seslerde sorun vardı yeniden yukledim siteden bi ses seti indirdim onuda yukledim fakat bazı sesleri okmuyor nedeni ne olabilir yardım ltf

Cevap: Yardım

elinizdeki setler 16 lık setler olabilir ondan okumuyor olma ihtimali yüksek

set 8 mb için yazıyor

kardeş bendede xd9 vardı aynı sorunla bende karşılaşmıştım,,16 lık settir o 8 lik değildir,bazı 16 lık setlerinde üzerinde 8 lik yazıyor,,bazı setlerin üzerindede hem 16 lık için hemde 8 lik için yazıyor,,8 lik xd9 8 lik setten başka seti okumuyo okuyoda bazı seslerde problem oluyo,,sete dikkat et oktay abininde dediği gibi 16 lık settir elindeki set büyük ihtimalle ondan saygılar

arkadaşlarında dediği gibi 16 lık sttir kardeşim şöyle yapabilirsin usd aynı kalmak şartıyla 16 lık setin user ve programını yükleyip düzenleyebilirsin

problem versiyondan kaynaklı olabilirmi 2.1a yüklü en sos ses dosyasınıda siteden aldım elinde 8 lik olan varsa bi yardımcı olabilirmi sample sesler hiç yok elinde olan birisi paylaşırsa memnun olurum yardımlarınız için teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

sorun çözüldü ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim snd dosyalarında problem varmış

Elimde xd9 8mb var seslerde sorun vardı yeniden yukledim siteden bi ses seti indirdim onuda yukledim fakat bazı sesleri okmuyor nedeni ne olabilir yardım ltf

sanırım benm setimi indirdin ama okumaz çünkü seninki 8 mb lik benmki 16 lık