• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yragısız infaz...

muratti35

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
sevgili arkadaşlar bu konuyu yazayımmı yazmayayımmı diye defalarca düşündüm ama dayanamadım nedeni;b konuda benim şerefim ve dürüstlüğüm söz konusu olacağından ve daha sonra başkaları tarafından yayılacağını düşündüğüm emek hırsızlığı yakıştırmasından korktuğum için bu konuyu açmaya karar verdim.
konu şu;
bundan 1 kaç ay önce bana bir arkadaş tarafından msn e bir şeyler yazıldı.benim salim kardeşimizin or700trv1 için büyük emeklerle yaptığı extrem setin ritimlerini editleyip satıp satmadığım veya dağıtıp dağıtmadığım soruldu.bende böyle birşey yapmadığımı yapmayacağımı kendilerinin çok iyi bildiğini söyledim.salim kardeşimizi telf.la aradım ama cevap vermedi ve dönmedi.(bu olayın izmirde olduğu söylendi)daha sonra ben bu arkadaşlarla beni yüzleştirin neredeolduklarını söyleyin veya msn lerini verin kendileriyle görüşeyim olayın mahiyetini öğreneyim dedim.o arkadaşlara söylenmiş ama bizi muhatap etmeyin demşler.ben yinede araştırdım bir iki isime ulaştım ama onlara direk ulaşamadım.

ŞİMDİ;
ben 41 yaşına geldm.bu ana kadar ne kimsenin bir emeğini çaldım nede yoluna taş koydum.başkalrının ritimlerini editlediysemde (ne kadar başarılı oldum bu tartışma konusudur)sizlerle sonuna kadar bıkmadan yılmadan her türlü yoruma açık olarak paylaştım.
benim hotmailim ele geçirilmiş.isteyen kontrol edebilir(sermuruzhotmail.com şifre:sermur23)buradan bişeylere ulaşmış olabilirler dedim.ama dinletemedim.
izmirde, evet kendi yaptığım setler var mutior700trsoundset 50 tl ye sattığım bir kaçyer var.bunlar..balıklıova da bir abimize çamdibi anıldüğün salonunda ve almanyada yunus kardeşimizin orguna buraya izine geldiği zaman yükledim ve hala babasıyla ve kardeşimizle her daim görüşürüz almanyadan telefonla.
beni izmirde senfonimüzik cem bey rüyammüzik celalettin bey ve saygın beye nasıl bir karakterde insan olduğumu sorabilirsiniz.
bana yapılan bu büyük suçlamayı kabul etmiyor ve suçlamayı yapan kişilere kırıldığımı belirtmek istiyorum.

ALLAH HERKESİN İŞİNİ RAST GETİRSİN YOLUNU AÇIK ETSİN BOL BAŞARILAR VE BEREKETLER VERSİN..

SAYGILARIMLA

MURAT UZUN

_Öncelikle ilk mesajın ve ilk konunla tekrar hoşgeldin demek istiyorum sayın murat bey,yazdıklarınızı okudum,eskiden beri sitemizde üyesiniz yaptığınız çalışmalar ve paylaşımlarla seni tanıyor ve biliyoruz.Bu olay sizi çok etkilemişe benziyor,insanlarda şöyle bir psikoloji vardır,eğer suçlu iseler konuyu kapatmaya, alttan almaya, daha sessiz konuşmaya özen gösterirler ,üzerlerindeki suçluluk,belkide pişmanlık sayesinde.Haklı insanlar ise kendilerine yapılan haksızlığa dayanamayarak daha fazla yüksek sesle olayın üzerine gider ve kendilerini aklamaya çalışırlar.Şimdi sizin buradaki drumunuz bu psikolajiye bakarak haklı olduğunuzu gösteriyor,zira bu olayın sorumlularıyla görüşmek istemiş olayın üstüne gitmeye çalışmışsınız,diğer taraf ise muhattab olmayalım tarzında vahim bir karşılık verrek bu olaydan sıyrılma çabasına girmişler.
_Ben bu olay neticesinde bu fikirleirme dayanarak sizin haklı olduğunuzu düşünüyorum,bu tarz olaylar zaten malesef üreten kişiler üzerinde baskı yaratmak adına yaşanıyor,bunun geçmişte örneklerini gördük,meyve veren ağaç taşlanır misali.Burada ben tabiki yazdıklarınız neticesinde kendi fikirlerimi beyan ettim,ne sizi nede karşı tarafı şahsen tanımıyorum,dolayısıylada kimseyi yargılamıyorum bunun altınıda ayrıca çizmek isterim.
_Tekrar aramıza hoşgeldiniz,bol paylaşımlar dilerim...

Abi şimdi bu yazıyla ne yapmaya çalışıyorsun anlayamadım ?? Kendini temize çıkartmayamı yoksa başka bişey mi ?Örtülmüş bi olayın üstünü madem açtın o zaman söyleyim murat abinin yazısında bahsettiği arkadaş benim msnden ben olayı sordum.Ve bu olay %100 gerçektir.Kanıtsa kanıtta var şahitse şahitte var görüldüğü gibi yargısız bir infaz yok ...
Unutma abi yarası olan gocunur...

teşekkür ederim kardeşim saol.allah yolunuzu açık etsin..ben hala bu ritimleri dağıtmadığımı iddia ediyorum...ve konunun burada kapatılmasını sayın adminlerden rica ediyorum..sen şimdide korktuda konu kapatılsın dedi dersin...saygılarımla...

Burda kapansa ne olacak abi her sitede açmışsın sen zaten

sevgili halit cim her sitede dediğin en çok takıldığım 2 sitede açtım..şu dağıtıyor dediğin adamların isimlerini yada msn lerini vede bende bir görüşeyim..bu konuyu yazmamdaki amaçlardan bir taneside adımız çıkmaya başladı ritim hırsızı diye izmirde buda benim ağırıma gitmeye başladı..şöyle bir durumda var bunu yazmayı es geçmişim;ben or700 tr yi polonyaya gitmeden önce eylül ayının 15 i gibi takasa verdim ve pa800ü aldım.alet yaklaşık 5 aydan beri dükkanda orada almak isteyen herkes bakıyor tabii kimsenin günahınıda almak istemem ama oradanda çekmiş olabilirler diye düşünüyorum..bu konuyu hakikaten çözmek istiyorum...bilmeden de bir hata işlediysek te bunun telafisi bir özür olamaz belki ama gerekli kişilerden de özür dilemek isterim..saygılarımla...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri