• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yükleme limitim bitti arkadaşlar

• Konbuyu başlatan Tilhan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tilhan

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
şimdiye kadar 642 md altyapı yollamışım. yani 3.17 gb lık bir yer tutuyor.saygıdeğer YÖNETİM bana yükleme limit verirse devam ederim.vermezse yapacak bişey yok arkadaşlar.bilgilerinize sunarım.şimdiye kadar yolladığım md altyapılar helali hoş olsun iyi günlerde kullanın.esenkalın.saygılarımla.

Cevap: yükleme limitim bitti arkadaşlar

sağolasın piyanist-22

Sevgili Admin varsa böyle bir imkan bu kardeşimiz bu konu da çok paylaşım yapıyor siteye apayrı bir renk katıyor yardımcı olalım. Bu arada Hasretimsin Trakya Orhan Gencebay dan AYŞEN ve DÜNYA DÖNÜYOR DÖNECEK SEN NE DERSEN DE md isteğim olacak .

bakın beni zor durumda bırakıyorsunuz.. ben isterim ki sınırsız dosya yükleme olsun.. ama 80 gb alanımız var.. :/ bunun %60 ı dolu. :/ biraz daha açıyorum.. !! kolay gelsin..

şimdiye kadar 642 md altyapı yollamışım. yani 3.17 gb lık bir yer tutuyor.saygıdeğer YÖNETİM bana yükleme limit verirse devam ederim.vermezse yapacak bişey yok arkadaşlar.bilgilerinize sunarım.şimdiye kadar yolladığım md altyapılar helali hoş olsun iyi günlerde kullanın.esenkalın.saygılarımla.

Arkadaşım,size özel olarak teşekkür etmek istedim. Paylaşımlarınızdan çok yararlanan kişiler olacaktır.Emeğinize sağlık.Eksik olmayın..

Harika

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...