BaTuH

Profil mesajları Son aktivite Paylaşımlar Hakkında

 • batuh abi tyros hopörlör seti ne kadar fiyatı acaba bir bilginiz var mı? tyros 2 için teşekkür ederim.
  Sayın Batuh Bey,

  PSR S 650 için yapmakta olduğunuz çalışma içinde Klarnet sesi mevcut mudur?
  Saygılarımla,
  Savaş ELVAN
  Merhaba Batuh hocam benim sorum şu koma olayı bende a1000 var ama şu koma işini bir türlü çözemedim hele ki a1000 de re üzeri çalıyorum hiç fark yok mi üzeri çalıyorum hiç fark yok batuh hocam senin youtube de bir vidyon var a1000 çalıyordun komaları do diyez , mi, si,fa diyeze vermişsin harika bir sound yakalamışsın. Hocam mesela ben pop şarkılarında hangi tuşlara koma veriyim? yada slowlarda özellikle emrah ın şarkılarında re üzeri mi üzeri mi yada bundan başka koma verilen tuşlar var mı yani notalar?style kutucuğunuda işaretledim ama yine iş yok? Fark yok yani şöyle canlı bi oyun havası çalmam için nasıl bi koma vermem gerekiyor? yada şöyle insanları duygandıracak bir slow parça için. Cevabını bekliyorum hocam???????
  Sevgili Batuh , bundan yaklasik bir hafta önce Tyros 4 ritimleri icin konusmustuk telefonda. Bana Banka ve hesap numarani bildirebilirsen sevinirim. Birde elinde Psr 9000 icin nevale varsa cok sevinirim. E-Mail adresim "edirnelirifat@googlemail.com"
  Selamlar....
  batuh arkadaşım öncelikle iyi akşamlar a2000 e dün akşam düzenleme bir ritim yaptım akşam herşey normaldi şimdi ritim açılmıyor (data hasn't been loaded properly) diyr hata veriyor bu ritimi kurtarabilirmiyim bu konuda bir fikrin varmı acaba
  Merhaba ben Mehmet ,
  Ritim konusunuda yardima ihtiyacim var . 8/8 su Kislanin kapisina ve 10/8 Gözleri fettan güzel eserlerini calabilmek icin kulandihimiz org Yamaha or 700 yardim edebilirseniz memnun olurum .
  Batuh kardeşim merhaba,
  sıfır A 2000 almayı planlıyorum.sen satışa başladım demiştin.ana peşin para ne olur kredi kartına 12 taksit ne olur? a 2000 fiyatı verir misin?bütçeye hareket edeceğim.kısmet olursa aleti senden alırız.
  hayırlı işler
  elimde 3 aylık pa 500 tr var takas istiyorum numaram 0543 421 07 24 babaeskiden ilker selamlar
  batuhan arkadaş bana or 700 v2 plus lazım salime söyledim sanada söyleyim dedim varmı hali hazırda
  Merhabalar Batuh Bey. Sorumu cevapsız bırakmayarak, zaman ayırdığınız için gerçekten çok mutlu oldum. Yazdığınız işlemler benim için çok zahmetli olacağından şimdilik deneyemiyorum. Kodları okutturup yazdırmak biraz zahmetli, görmeyen biri için. Pratik olarak MIXING CONSOLE bölümünden kimseye ihtiyaç duymadan sesleri değiştiriyorum ama kaydet dediğimde eski seslere geri dönüyor. MIXING CONSOLE bölümünde bir çözüm noktası olabilir mi? Doğrusu oturup çalması ve kanal kanal kaydetmesi daha az uğraştırıyor beni. Kolay gelsin.
  Merhabalar Batuh bey. Sizi meşkul ettiğim için, hakkınızı helal ediniz derim. OR 700 TR V2 ile midi düzenleme ve yazma hakkında çalışmalar yapıyorum ve size danışmak istediğim birkaç nokta var. Kendimce midiler yaptıkça zaman içerisinde de paylaşmaya çalışıyorum.

  Önceden yazılmış birkaç taksim midisi var ve bu midilerin kanallarındaki sesleri değiştirip kaydedemiyorum. Sesleri değiştiriyorum, lakin flash diske kaydettiğimde önceki seslere geri dönüyor. Atladığım bir nokta mı var?

  Ben görme engelliyim ve çok yavaş bir şekilde, tümü zaman öfke nöbetlerine de girerek, kendimce ve el yordamıyla ve de olabildiğince öğrenmeye çalışıyorum.

  Özellikle bu, değiştirilen seslerin kaydedilmesi hakkında, benim anlıyacağım şekilde, basamak basamak bilgi verirseniz gerçekten mutlu olurum. Zaman içerisinde birçok konu açtım ve araştırma yaptım, ama malisef tatmin olamadım.

  Teşekkürler.
  sevgili batuh senden ricam v2 plus a güzel bi roman midi yazman sadece macun sesle dolaşsanda olur biz bi şekilde ankara oyun havası yapıyoruz ama trakya bölgesine uzağız benim gibi iç anadoluda bi işi yapan piyanistlerin ihtiyacı var buna trakya bölgesine uzağız ama düğünlerde isteniyor ilgilenirseen sevinirin ankara piyanistvolkan
  Batuh sen edirnelimisin aydinlimi merak ettim :):) Aydin edirne yaziyorda:) kendine iyi bak dostum muzik dolu gunler
  batuhan kardeşim demonda da yazdım ama bir daha yazayım 1 hafta önce güzel bir v2plus demonu dinledim ordaki ses çok hoşuma gitmişti. O yada ona benzer a1000 için güzel seslerin var mı? Bizim gibi eğitime ve müziğe aç genç öğretmenleri sevindirmeni bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Top