• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

08/02/2013 OmeXr Doğu Ritimleri yayında...

Cevap: 08/02/2013 OmeXr Doğu Ritimleri yayında...

Değerli BK-5 OR Kullanıcıları, Teknik bir problemden dolayı sitemizin ritim İndirme bölümünde aksaklıklar yaşanılmaktadır.Gün içerisinde bu sorunu gidereceğiz.İyi günler iyi çalışmlar.

Hocam indirmede sıkıntı yok ritimler çalışmıyor Batuh Hocanın yazdığı ritimlerde açılmıyor disk error yazıyor.

üstadım dinlemede ve indirmede bir sorun yok orga yüklerken hata gösteriyor bilginize sunarım saygılarımla

Teşekkür ederim.

şükür edin biz gw8 kullanıcılar mahrum kaldık ilgilenenler çok az hele set yapan yok ömexr abimizden rica ediyoruz ve şu gw8 e söz verdiği setle ilgilenirse çok seviniriz...

Değerli BK-5 OR Kullanıcıları,sitemizde yaşanan aksaklıklar giderilmiştir.İyi günler iyi çalışmalar.

Çok teşekkürler.
"xCepkiOmeXr" ritiminin 3. varyasyonundan 2. varyasyona geçerken yaptığı Fill-Down'da bir ses takılı kalıyor ve klavyeyi kapatıp açmadan düzelmiyor. Eminim sorun en kısa zamanda Roland Türkiye tarafından düzeltilecektir.

valla helal olsun epey bi ritim yazıldı tüm yöreler uygun ritimler var teşekkürler roland bayii zuhal müziğe