• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

**1000 tl. Acil Satılık ketron xd 9**

Cevap: **1000 tl. Acil Satılık ketron xd 9**

abicim alırdım ama elimde g600 var önce onu satmam gerekiyo bana ketron da usb bağlanan mp3 okuyan bişi lazım bazı ketronlarda vardı mp3

İyi fiyat kaçmaz hayırlı satışlar

sudan ucuz ketron. sezon önünde iyi bir fırsat arkadaşlar. sezonda bu aletler 1500 tl.den aşağı düşmez. ketron xd 9 düşünen arkadaşlar varsa kaçmaz bir fırsattır bu arkadaşlar. kredi kartı ödemem var o yüzden zararına veriyorum. nette dolaşıp bakın bu fiyattan aşağı bulursanız alın diyorum.

merhaba
ben amatörüm e40 ile tasavvuf ve ilahi türü çalışıyorum xd9 u hiç ilmiyorum bu yüzden sorularımı yanlış anlamayın , xd9 hangi enst. lar var türk müziğine uygunmu bendir tef seti yüklenebilirmi ,arayış içerisindeyim g600 tavsiye ediyorlar ama çok eski bi model istemiyorm
selamlar

okan09okan09

Moderatör tarafında düzenlendi:

Teşekkür ediyorum
sağol arkadaşım fikrini değerlendireceğim.

merhaba
ben amatörüm e40 ile tasavvuf ve ilahi türü çalışıyorum xd9 u hiç ilmiyorum bu yüzden sorularımı yanlış anlamayın , xd9 hangi enst. lar var türk müziğine uygunmu bendir tef seti yüklenebilirmi ,arayış içerisindeyim g600 tavsiye ediyorlar ama çok eski bi model istemiyorm
selamlar

sevimli kardeşim ketron xd9 g-600 göre kat kat gelişmiş bir klavye. senin dediğin seti bilmiyorum ama türk setleri istediğin gibi yükleyip kullanılabilen bi alet. düğüncülerin çoğu kullanıyo bilinen ve piyasada tutulan bir alet zaten. yeni veya bilinmeyen bir alet değil. rahatlıkla kullanabileceğin bir alet. sor soruştur fiyatlarınıda öğren ucuz olduğunu göreceksin zaten. eğer düşünürsen kaçırma derim. selamlar.

Ilan günceldir.....!

hangi ildesiniz