• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1200tl civarı org tavsiyesi istiyorum

• Konbuyu başlatan omem
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

omem

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar ben org çalmaya yeni başlicam hiç bilmiyorum ama ne alacağıma karar vermiş değilim. korg pa 50, yamaha psr a1000-9000 roland e80 veya gw8
bilmiyorum kafam çok karışık yardımcı olacak arkadaşlar yokmu.1200tl civarı ikinci el veya sıfır siz ne tavsiye edersiniz

Cevap: 1200tl civarı org tavsiyesi istiyorum

Kafanı karıştırma GW8 al hemen... hatta sitede satılık bi tane var. Akor kardeş sanırım. 1200 e satıyordu. Al onu kaçırmaa :D

animated_gif_cats_260.gif

sitede saundtech arkadaş sıfır ayarında a-1000 satıyordu çok ucuza 900tl.ye onu kaçırma derim.1000-1200tl aslında ikincieli.saygılar.onun haricinde 1200tl.ye anca ikinciel temiz gw8 alırsın.yeni başlayacağından a-1000 uyar sana.kullanımı kolay,nevale bol.....

eherki acamiysen yamaha arab orgu al derim sana cunku onlarda sezler sabit yada arab roland korg tavsiye etmem cunku brofosyonel ciyaslar kartlar valan uzun hikaye

sitede saundtech arkadaş sıfır ayarında a-1000 satıyordu çok ucuza 900tl.ye onu kaçırma derim.1000-1200tl aslında ikincieli.saygılar.onun haricinde 1200tl.ye anca ikinciel temiz gw8 alırsın.yeni başlayacağından a-1000 uyar sana.kullanımı kolay,nevale bol.....

mrb. arkadaşım akor abinin bahsettiği a 1000 bana ait . seni en iyi anlayabilecek kişilerden biriyim çünkü benim asıl mesleğim mobilya tasarımcılığı yani piyanistliği hobi amaçlı yapıyorum ve tamamen kendi başıma öğrendim o yüzden orgumda sıfır gibi duruyo . org bilgisayar gibidir , melodiyi çalmakla iş bitmez. programları, menüleri hepsinin farklıdır kimi zor kimi kolay kullanımlıdır, sende yeni başlayacaksan seni yıldırmaması için kolay menülü bi cihaz alman lazım ilk etapta. yamaha a 1000 menüsü kolaydır o açıdan ayrıca profesyonel cihazlar içinde hem yeni model hemde ucuz fiyatlı a 1000 var şu an. hangi şehirde olduğunu bilmiyorum eğer bursaya yakınsan kullanım açısından da bilgilerimi paylaşabilirim eğer etrafında bilgili kimse yoksa tabi...