• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

13 mayıs 2013 beyin kanaması gecırdım su anda..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 23
  • Görülen : 4K
Cevap: 13 mayıs 2013 beyin kanaması gecırdım su anda..

Allah'tan ümit kesilmez.Allah tez zamanda acil şifalar nasip etsin sana.Dualarımız seninle.Allah daha beterlerinden korusun.

Timurum buna şükür diyelim..Daha da iyi olacaksın zaman geçtikçe..Bak 1 yıl oldu bile günler geçtikçe konuşman da düzelecek.Seninle daha ne programlar yapıcaz takma kafana sen neleri atlattın bunlar sana çerez gibi gelir..:)

Tekrardan geçmiş olsun timur hocam aile dostumuzun kızı da beyin ameliyatı geçirdi kesinlikle doktorun verdiği jimnastikleri uygulayın moralinizi yüksek tutun zamanla düzelicektir

geçmiş olsun inşallah kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun...

Hocam allahin izniyle bu kadar iyilestin kisa surede toparlarsin kendini insallah

geçmiş olsun kardeşim allah şifalar versin

çok geçmiş olsun

Değerli kardeşim Timur,

Yaptığın iş ne kadar zor olduğunu ben biliyorum ve bu Siteyi ayakta tutabilmek için ne kadar fedakarlık ettiğini de biliyorum.Bu fedakarlıkların getirdiği sonuca da katlanmak zorunda kaldın.Günlerce uyumadan geçirdin.Karşılaştığımızda senin gözlerini hep bir kan çanağı halinde görürdüm ve bu beni düşündürürdü.Bir seferinde seni uyarmıştım.Bu ihmalin sonucu ağır olur diye.
Sen Allahın sevgili bir kulusun bunu sakın unutma.Yaşadığın bu süreç elbet bitecek ama azmini sakın bir kenara atma.Bunu bir sabır testi olarak gör ve sabrın sonu selamettir diye inan.Daha önce de dedim sana,
Bu talihsizlik ilk başına geldiği günden bu güne kadar iyileşme sürecin hep yukarıya doğru gitti ve seneye bu gün belki de hiç bir şey kalmayacak.Çünkü daha çok gençsin ve iyileşmek istiyorsun.

Allah insanlara bir vesileyle mutlaka bilgi aktarır ama bizler onu dinleriz veya dinlemeyiz:

Sana bir kanıt sunayım:
Ben babamla konuşmuyordum sene 2005.
Nisan başında içimi bir ölüm sıkıntısı kapladı ve hiç bir nedeni yokken almanyaya uçak bileti aldım ama neden bilmiyorum.DTL Elektroniğin başındaydım o zaman.Sekreterim bana sürekli ruhi vaziyetimi anlatmaya çalışıyor ve ben de kendisine bu duruma anlam veremediğimi söylüyorum.Rüyalarıma ölmüş Babaannem çıktı ve çok mutluydu.
Gitmeden 1 gün kala Kabataş'ta bir kafede oturuyordum ve bir Falcı yanaştı yanıma.Tarot falı bakıyormuş.Falına bakayım dedi.Sıkıntıdan patlıyorum ve peki dedim.Kartları açtı ve ilk söylediği:
Uzağa gidiyorsun.Fakat babanla görüşmeden sakın gitme.
Neden? diye sorduğumda bana, "sadece bu kadarını söyleyebilirim" dedi. Ben ciddiye almadım ve 5 nisan günü gittim.Önce Frankfurt'a ve beni karşılayanlara da buraya neden geldiğimi bilmiyorum dedim.2 gün sonra 7 Nisan sabahı trene bindim ve Ruhr bölgesine geçtim Essen ana Tren istasyonundan arkadaşımı aradım be beni almasını söyledim.O gün benim Doğum günüm.Arkadaşım geldi ve beni aldı.Yolda konu bir an'da babam oldu çünkü kendisi de babamı tanırdı.Şehir merkezine geldiğimizde Kardeşim Cemal Istanbul'dan arayıp Babamızı kaybettiğimizi bildirdi.
O an içimdeki o sıkıntı yerini derin bir üzüntüye bıraktı ve başıma öyle bir şey geldiki o şey beynime veya kalbime gelseydi ölmüştüm.Inan dostum Allah bizlere mutlaka vesile ile ikaz gönderir ama biz görmeyiz.

Sen gerçekten Allahın sevgili bir kulusun ve azimli olmaya devam et.Bir gün gelecek bu günleri sadece tatsız bir anı olarak hatırlayacaksın inşallah.

degerli arkdasım timur inancını azmini yitirme sakin vede sabırlı ol ALLAH bu sabrının mukfatını verecektir emin ol bende agır hastalık atlatım sukurler olsun iyyim şunu bilki maddi vede manevi olarak yanındayız ALLAH şifa eylesin geçmiş olsun kardeşim

sağol... hepinize çok teşekkürler..