• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1300tl.den 1200 e düştüm satılık gw8 org

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görülen : 5K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
sıfırla aynı gw8 orgumun fiatını 1200 e çektim.ilk önce sitemizde bu fiata veriyorum.pazartesi günü satış sitelerine de 1200 den ilanı yeniliyecem.yanında orjinal kılıfı,power kablosu,klavuzlar,usb kablosu,proğram cd si,verecem.almayı düşünenler içleri rahat olarak alabilir.çok az kullandım.o da evde.daha çok gitarla vakit geçiriyorum.sitemizden bir arkadaşa gitmesini tercih ederim.saygılar......

Cevap: 1300tl.den 1200 e düştüm satılık gw8 org

neredensin dostum.

izmit merkez

tertemiz bi roland g 600 var inanki bu temizlikte piyasada yoktur saçma gelicek ama sıfır ayarı gibi. onunla takas düşünürmüsün üzereri neyse öderim.

Chipli temiz yamaha a1000 ile takas düşünür müsün? Hatta üzerine 50 tl versek.

tel: den arayabilirsin: bu telefonu arayabilirsin: 0535 3543792 den ünal.
msn ise: tekelimdesin@hotmail.com

telefonum 0537 961 54 15 dir.izmit merkezde oturuyorum.aleti almak isteyen buyursun arasın.saygılar.......

arkadaşlar sadece korg pa80 ile takas olur.takasta fiat1300tl.dir.niyetim peşin satıp öyle pa80 aramak.çünkü takas edilmek istenen aletler bitik aletler genellikle.yani biraz zor takas olayı çok seçiciyim.1.el olacak bunu belgeliyecek,kozmik olarak orjinal görüntüsü çok ii olacak,servisten kontrol ettirip alacam filan zor anlaşmak yani.ha pa80 ine benim sattığım alet gibigüvenen varsa hemen takas yaparız.yamaha hiç düşünmüyorum.rolanda da artık burda nokta koyup ilk hoşlandığım alet olan korga dönecem kısmetse.emekli olup günün her saati müsaitim.bıyrun gelin görün bi çayımı için 1200tl.verin alın aleti güle güle gidin.saygılar....

alirıza abi şimdi çok doğru karar verdin temiz bi pa 80 al bu son olucak görüceksin,,çünkü pa 80 doyumsuz bi org,,çal çal doymazsın,,rtmler sesler o kadar güzelki ve süperki boşyere alemin kralı demiyo millet,,bir daha satıcağını zannetmiyorum pa 80 alırsan,,hayırlı satışlar

evet artık son aleti alıp evin güzel bir köşesine konsollu olarak koyacam.hem göze hem kulağa hitap edecek.gw8 i satamazsam bile alacam.izmitte pa80 i,yazlıkta gw8 i kullanırım.piyasadaki en kaliteli kart ve setlerini yeniden arşivledim.org bilgilerini klasörledim.çok geniş arşiv hazırladım yani.kendim set yapamadığımdan,ordan burdan set beklemekten de sıkıldım.en doğru yapacağım işin yeniden korga dönüp alemin eski kralı pa80 almaya karar verdim.gw8 i satarsam hemen,satamazsam kış ortalarında piyasasının düştüğü zaman almayı düşünüyorum.saygılar......