• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1450 tl 'ye Kartsız PA60 ALINIR'MI?

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
pazarlık ile en son 1450 tl ye kadar fiyatını çekmiş olduğum sahibi bi yakınım cihazındaki tek sorun pich bendte hafif kaçırma varmış başka bi sorunu yokmuş..Belki tuşeleri tozdan basmayabilir,temizlenince o sorununda geçeceğini söyledi 7 aydır iş dolayısıyla cihazı kullanmadığını söyledi arkadaş..

sizce 1450 tl para verilirmi? cihaz kartsız

alacağım cihazın düğün videosu :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 1450 tl 'ye Kartsız PA60 ALINIR'MI?

Fiyat normal sonuçta yılların cihazı ufak tefek problemler olur bence alınır.

teşekkürler hocam.. pa55tr al diyenler oldu ama malzeme kalitesi olarak pa60 çok daha iyi gibi geliyor bana.. ritimleri sesleri pa55tr kadar iyi olmayabilir ama iyi kötü iş yapabileceğini düşünüyorum pa60 ın... şimdilik bununla idare edip ilerleyen zamanlarda farklı cihazlar almayı düşünüyorum..

Malzeme kalitesi olarak 55 daha kötü fakat ben 2 yıl kullandım cihazı ses ve ritim olarak 60 tan daha iyi, malzeme kalitesi de okadar kötü değil, ben olsam 55 alırdım. :)

Tuş takımını selülozik tinerle temizleyebilirsin. Pitch bend'e de yağlı kontak spreyi sıkarsan o da hallolacaktır. 1 saatlik bir bakım ile cihazı %100 full duruma getirebilirsin, şimdiden hayırlı olsun.

TŞK ARKADAŞLAR.. EMİR KARDEŞİM pa60 ile pa55 arasında hangisini tercih ederdin?

Kartlı mı pa60 ?

micro arranger denen oyuncaktan bin kat daha iyidir dostum :D bana sorarsan ben sana kesinlikle pa60 derim ilerde kart taktırıp pa80 gibi kullanırsın ;)

bu videoda bişey yok açmış 2/4 ritmi çalıyor işte sadece işimi görsün diyosan git g600 yada korg i4s al aynı işi görür artı benim gözümde pa55 le kartsız pa60 hiç bir zaman kıyaslanmaz malzeme kalitesi 60 daha iyi olabilr ama sen tutupta orgla güreşmi tutacaksın pa55 deki davullar yeter 60 kartlı olsaydı bu yorumumun tam tersini yapardım

pa60 türk orgu değil kardeşim,yapmacık türk ritim ve sesleri var,ses birleştirmeleri ile yapılan benzetilmeye çalışılan sesler var,

pa 55 tr ise türk ritim ve sample sesli klavyedir,kasa tuşlar sağlam olsa ne yazar içindekiler işini görmeyince,

kesinlikle hiç düşünmeksizin korg pa 55 tr derim