• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

16.913 Adet Türkçe MIDI (MIDI Arşivi v2) 18.12.2012

Arkadaşlar konuyu yeni gördüm,
bu dosyanın şifresi var :
Dosya Şifresi: ZuCChiNi
bunu girin açılacaktır....:)

Selam arkadaslar, Zucchini ellerine saglik. Yardimci olabilirmisiniz. "Fatih Kisaparmak - iki gozum iki cesme" ariyorum. Paylasilan dosyada var (Emrah versiyonu,) ama benim amacim icin kullanimiyorum. Karaoke icin lazim, ve sadece sanatcinin sesi lazim. Belirli midilerde, butun instrumentler ve ses ayri kanal/track'le kayit ediliyor, oyle sadece ses olan kanal/track'i ayirtabiliyorum, ama bunda malesef oyle degil. Ne yapabilirim?

başlıklı konudaki linkler silinmiştir.
O mesajı tekrar düzenledim ancak yine de yeni bir konu açma ihtiyacı hissettim.

1997 yılından beri yaklaşık 11 yıldır biriktirdiğim türkçe MIDI arşivim.
Toplam 8938 adettir. Aralarında mükerrer olanları, kaliteli, kalitesiz olanları var elbette ama böyle bir arşivin kimsede olduğunu pek tahmin etmiyorum.
Böyle bir arşivi yapıp da paylaşmamanın çok büyük bencillik olduğunu düşünüyorum.
Özellikle arşivimdeki hiçbir midinin bana ait olmadığını, yani tarafımdan yapılmadığını belirtmek istiyorum.
Hazırlayan ve paylaşanlara ellerine sağlık dileyerek teşekkür ediyorum.

İnşaallah işe yarar bir paylaşım olur.
Güle güle kullanın. 09.04.2008

Bu konu pek çok kişi tarafından değişik platformlarda paylaşılmıştır. Kimisi kaynak göstermiş, kimisi kaynak göstermemiş ve hatta kimisi de sanki kendi paylaşımı imiş gibi paylaşmış. Kaynak göstererek paylaşanlara çok teşekkür ediyorum. Diğerlerine diyeceğim bir şey yok, karakter meselesidir. O kadar emek vererek biriktirdiğim arşivimi internet alemine koymaktaki maksadım zaten paylaşmak. Paylaşımımın çıkış noktası ilk olarak Trakya Müzik forumu ve KeyfiMuzik forumudur. Bu arşiv pek çok ortamda paylaşıldığı için arandığında bulunmama gibi bir ihtimal yoktur. Bu nedenle indiremiyorum, açılmıyor vs diye şikayet edenler eğer arama motorlarında arama yaparlarsa benim dışımda paylaşanların başka hostlara attığı dosyaları mutlaka bulacaktır. Kimse bu arşivden mahrum kalmasın. 21.11.2012

Maalesef Rapidshare'in aziziğine uğradım. Accountum silinmiş. :( Yaklaşık 5 buçuk yıldır paylaşımda duran dosyalarım silindi. Olsun, ben de elimdeki arşivin tamamını paylaşma fırsatı yakaladım böylece. Bu arşivde 16.913 adet MIDI var. Ancak hepsini ayıklama ve sınıflandırmaya zaman bulamadım. İdare edin artık. :) 18.12.2012

Lütfen okuyun!
Dosya boyutu küçük olsun diye ile sıkıştırılmıştır.
Dosya iki parçadan oluşmaktadır. İndirdikten sonra 7Zip ile açabilirsiniz.

İndirme Linki (Mediafire)
(125 mb)
(108 mb)

Dosya Şifresi: ZuCChiNi

Önceki arşivin adı bulbul_midi_arsivi_v1_20070825 idi ve içinde 8938 adet MIDI dosyası bulunuyordu.
Bu arşivin adı bulbul_midi_arsivi_v2_20121218 ve içinde (bir kısmı ayıklanmamış ve sınıflandırılmamış) 16.913 adet MIDI dosyası bulunuyor.
Sağol ZuCChiNi