• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

16 dk için yardım

onurtokur

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa 80
arkadaşlar pa800 os v201 yükledim. fakat ne yaptıysam 16dk olmadı. tekrar eski os yükledim bu defa cihazın orjinal ritim ve sesleri gelmedi. bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan acilen yardım bekliyorum.

Cevap: 16 dk için yardım

restoreyide yüklemen lazım pa80 de öyle oluyordu pa800 ü bilmiyorum yinede

arkadaşlar pa800 os v201 yükledim. fakat ne yaptıysam 16dk olmadı. tekrar eski os yükledim bu defa cihazın orjinal ritim ve sesleri gelmedi. bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan acilen yardım bekliyorum.

Merhabalar kerdeşim sen res bkp dosyasını yüklememişşindir onu yükle

O.S 2.01 için( pa800_os_v201.pkg)(sistem yükseltme dosyası)
(pa800_res_v201.BKP)(yeni ritim ve seslerin olduğu dosya)

Arkadaşlar bilmeyen arkadaşlarımız için ben buraya adım adım pa800 için sistem yükleme olayını anlatmak istiyorum.
Anlatacağım iki ayrı yükleme prosedürünü yapabilirsiniz..

1. Yöntem

Bu anlatacağım basit os yükleme olayıdır. iki adımda işlemimizi yapacağız.
www.korgpa.com adresinden indireceğimiz dosyalarla hemen kurulumu gerçekleştireceğiz.

Operating System Version 2.01-- Pa800_os_v201.zip (6.8 MB)

Musical Resources -- Version 2.01 Pa800_res_v201.zip (7.8 MB)

Yukarıda verdiğim iki dosyayı indirip içerisindeki birer adet ilgili dosyayı usb flash belleğinize alın ve orgunuza takın.
Daha sonra orgunuzu kapatın ve intro 1 tuşuna basılı vaziyette orgu açın,
İlgili sayfa çıkana kadar bekleyip intro 1 tuşunu bırakın.
Daha sonra verdiğim ( Pa800_os ) dosyasını yükleyin. Yükleme işlemi bittikten sonra orgu kapayıp açın.
Bu işlemden sonra ( Pa800_res ) dosyasını yükleyeceğiz.
Bunun için de media/utility den full restoreyi seçip yine flash diskten bu sefer restore pkg yi seçip tamam diyoruz.

Böylece işlemimiz bitiyor arkadaşlar...... alıntıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu faydalı bilgiler vede yardımlaşma duygundan dolayı çok teşekkürler aybala06..

onur bu verdiyim osu indir 16 sayfa için

intro1e basılı tutarak orgu ac sistemi yukle sitem yukledikten sonra orgu ac global tusunu basılı tut cıkan sayfada ekran ayarını yap kolay gelsin

arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum. sağolun var olun

teşekkürler

arkadaşlar bişey dicem ben de pa800 var orga set attım içlerinden bazı rtmleri silmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz sağolun

yani sette boş yerler bırakmak istiyorum başka setten beğendiğim rtm var onu yüklemek istiyorum yardım