• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

16dk? 8dk?

• Konbuyu başlatan scart
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

scart

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar bu 16 yada 8 dk nedir yaww..ritim verirlerken ''dikkat edin 16 dk dır''diolar..bizim neye dikkat etmemiz lazım ve farkı ne...

Cevap: 16dk? 8dk?

arkadaşlar bu 16 yada 8 dk nedir yaww..ritim verirlerken ''dikkat edin 16 dk dır''diolar..bizim neye dikkat etmemiz lazım ve farkı ne...

16 dk demek userdk sayısını artırmak demektir,eğerki 16 dk dosyası yüklemediyseniz bu demek olurki orgunuz 8 dk dır,

16 dk neye yarar
16 dk daha fazla kit demektir,
orgunuza 16 dk lı set yüklerseniz bazı ritimleriniz çalışmaz,neden çalışmaz,
çünkü 16 dk lı seti orgunuza yüklerseniz sadece 8 dk sını yükler diğer 8 dk daki kitler yüklenmez dışarıda kalan kitlerle çalışan ritimlerde kiti yüklenmediği için çalışmaz veya bozuk çıkar,
16 dk dosyasını yüklerseniz orgunuzda kit için 8 dk lık daha yer açılır
biraz karışık oldu ama inşallah anlamışsınızdır :D

sağolasın zafer anlaşıldı..bilen birine saçma gelebilir ama ben nereden bilecem orgumun kaç dk sı var :)

( pa900)

orgun 8 dk mı olup olmadığını öğrenmene gerek 16 dk yı yükle 16 dk olur zaten,
illede öğrenmek isterim dersende
setinizin performunu açıp en sondaki user dk banklarına bakın eğerki user dk sayfasındaki alttaki rakamları ilerletin en son 8 de biterse 8 dk dır,16 a kadar ilerlerse 16 dır,

hocam yazılarınızda pa900 yazıyor aman haa sakın 16 dk os felan yüklemeyin pa900 zaten 16 dk saygılarımla

Orgun polifonisi düşük olduktan sonra bence sadece özel bir ses efekti atmak için kullanılır o dk.Yoksa bana bir katkısı yok.

Orgun polifonisi düşük olduktan sonra bence sadece özel bir ses efekti atmak için kullanılır o dk.Yoksa bana bir katkısı yok.

alakasız bir cevap olmuş dk bankının geniş olması sadece yazılımsal olarak daha fazla kit kullanmak isteyenler için bir seçenektir ancak 16 ile birlikte 256 ram olmadığında pek randıman alamazsınız sadece boşu boşuna drum kitlerle rami doldurursunuz ve ses sample atmaya yer kalmaz ben sadece aleti ritim için kullanıyorum derseniz 16 dk 64mb yeterlidir aslında kendi şahsi fikrim bütün kitlerde aynı ritimler var aslında sadece 4 tane kitle bütün ritimler yazılabilir ve 32 mb ram bile fazla gelir ama usb yapanlar bu işi zorlaştırmak adına hep faklı kitlerle yazıyor ritimleri sadece hafızayı zorlamaktan başka bişey değil kendi kitini hazırlayan biri bir adet drum kit bir adet batery kit bir adet electro kit bir ad arap darbuka davul kitle rahatça bütün ritimleri yazabilir saygılarımla

alakasız bir cevap olmuş dk bankının geniş olması sadece yazılımsal olarak daha fazla kit kullanmak isteyenler için bir seçenektir ancak 16 ile birlikte 256 ram olmadığında pek randıman alamazsınız sadece boşu boşuna drum kitlerle rami doldurursunuz ve ses sample atmaya yer kalmaz ben sadece aleti ritim için kullanıyorum derseniz 16 dk 64mb yeterlidir aslında kendi şahsi fikrim bütün kitlerde aynı ritimler var aslında sadece 4 tane kitle bütün ritimler yazılabilir ve 32 mb ram bile fazla gelir ama usb yapanlar bu işi zorlaştırmak adına hep faklı kitlerle yazıyor ritimleri sadece hafızayı zorlamaktan başka bişey değil kendi kitini hazırlayan biri bir adet drum kit bir adet batery kit bir adet electro kit bir ad arap darbuka davul kitle rahatça bütün ritimleri yazabilir saygılarımla

Klavyede aynı zamanlamaya sahip birkaç davulu deneyin.Son eklediklerinizin sesini alamayacaksınız.

Arkadaşlar burdaki dk sadece drum Kit (davul kiti) sayısını belirler 8dk 16 dk davul kiti sayısını gösterir

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri