• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

18.01.2010 sigarayı bıraktım ve...

Berkay1979

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron Xd9
Merhaba arkadaşlar 18.01.2010 tarihiyle sigarayı bıraktım. sigarayı bırakmamdaki en büyük sebep sürekli sahne alan birisi olarak sesimin kısılması ve performans düşüklüğü idi.

Saolsun tolga abimiz dediki sigarayı bırak hafta sonu sahne aldığın zaman farkı göreceksin dedi. Ve dediği gibide oldu.

Yarım saat önce düğün proğramından geldim salondan. Harikaydı hiç yorulma kısılma vs olmadı sesimde daha 6 günde oldu bu olay hemde.

Ayrıcca burdan şunu belirtiyim arkadaşlar. Sigarayı 14 yıldır ki içiyordum. Emin ol nefsine ve zevklerine düşkün bi insan oalrak sigarayı bırakamam filan diyordum ama beyinde bitirdiğiniz zaman başarabiliyorsunuz.

Herkese tavsiye ederim. Burdanda tolga abime tekrar tekrar çok teşekkür ederim bana çok destek verdi saolsun o bitane ya :)

tebrikler.sigara parasini hergun bir kenara koy.

Harika dostum. Tebrik ederim. En iyi şeyi yapmışsın. Bende bırakmayı düşünüyorum ve pazartesinden itibaren başlayacağım.

Tebrik ederim abicim geçmiş olsun :D Benim de bırakmam için yogun istek var :D

evet bencede çok isabetli bi karar almışsınız en güzeli bırakmakk...
saygılarımla

teşekkür ederim arkadaşlar. ruhi abi madem bırakacaksın bencede destek olalım bırak çünki yaş 50 sanırım sizin. yetmezmi :) ben 31 yaşımda yeter artık dedim. sonu yok düşünsenize hocam hep aynı hep aynı hadi pazartesi hayırlı haberler bekliyorum.

arkadaşlar 17 sene içtim ve son 9 sene günde 3 paket,birden kızdım ve bıraktım,ve iyiki bırakmışım dedim,ve etrafımda da 6 kişiye sigara bıraktırdım,birisi de özkan kardeşim.saolsun beni dinledi ve oda vazgeçti.Aman derim,sakın..bu illetden ama tıbbi destek alarak,ama psikolojik destek alarak kurtulun.Ve farkı siz görün..saygılar..

Ölüyomm suan öksürmekten cigerler dısarı cıktı ama halende bırakamadım helal olsun üstad gercektende...Darısı basımıza diyorum...

tolga abi merhaba msn de sorun var ya benim :( açılmıyor pc fortmat istiyor :)))

tamamdır sıkıntı yok hallederiz burdan :D