• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2.el 5 oktav pa 3x arıyorum

• Konbuyu başlatan ferit
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

ferit

Paylaşımcı Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha pss55,roland ve korg pa 800
Temiz olması ve sıfırından ucuz olması şartıyla 5 oktav lık ( 61 tuş) 2.el korg PA 3X arıyorum..ilgilenenler olursa 0 505 658 34 97 arasınlar peşin alacagım...

Cevap: 2.el 5 oktav pa 3x arıyorum

bulursan bende alıyim birader

inş bulursun hocam.. dikkat ettim 5 oktav pa3x leri satan yok ama 6.5 lukları hep satmaya çalışıyorlar.. benim arkadaştada var 6.5 luk.. o'da satmaya çalışıyor

Orijinal hoparlörlü düşünürseniz, ilan sahibi arkadaşla görüşün. Hatta Kocaeliden Atilla tavsiye etti derseniz yardımcı olacaktır. ( Ben kıl payı kaçırdım)

Bu arada, aleti görüp almakta fayda var. Arkadaşı tanımam, sadece telefonla görüştük.

hocam çok fazla istemiş... 0 ı bile 2650 euro x 2.32tl= 6148 Tl yapıyor, arkadaş sanırım piyasayı bilmiyor gibi... yanındaki hoparlör olmasada olur (bence) o paraya 0 cihaz ve o hoparlör alırsınız

Görüşmekte fayda var. Bu arada, ne oldu benim set?

bi arkadaşım set işiyle uğraşıyor, size yönlendiririm.. facebook yada msn adresinizi özelden atarsanız

Sıfırını az önce sordum.... lost__92 arkadaşın dediği gibi 2.650 Euro dediler...şu anki kurla da yaklaşık 6.100 TL.gibi.. yapıyor.... bi arkadaş bugun aradı ve 3 aylık mış 5.700 TL ye son fiyat bırak tı ...2.el pa3x alamayı dusunenlerinde bilgisi olsun diye fiyatları yazıyorum..... sizce fiyatı nasıl...

sıfırı 2650eur*2.310: 6120tl
2. el : 5800
300tl için 2. ele degmez bence

[SIZE="4[SIZE="4"]"]evet değmez AMA UCUZA ALACAGIMIZI SANARAK DA DOLANDIRILMAYALIM COK DİKKATLİ OLALIM GÖRMEDEN 1.000 TL...YE BİLE OLSA KİMSE GÖRMEDEN ALET ALMASIN....[/SIZE][/SIZE]

---- dün bi ark... ist.dan aradı aslan han da kubilay muziğin karsısın da olduğunu söyledi ve 5.250 tl.. ye indi...sonra ben ertesi gün gelecegimi soyledim ve bu fiyata kalmaz o zaman bana kapora yollaman lazım dedi..ÇEVİRDİ KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİYİM DEDİ VE KAPIDA ÖDEYİP ALDIKTAN SONRA KUTUYU AÇACAKSIN ONDANDA YA BOŞ KUTU CIKACAK YADA İÇİNDEN TAHTA FALAN ÇIKACAK YANİ...:)) :):) ben de cihazı gormeden almam dedim...ve beşiktaslı muzige tel actım sordum ve kubilay muzik ın karsı sı su anda bom bos bir dukkanmış...aman dolandırıcılara dikkat arkadaslar.....aman dikkat.....