• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2. El Amfi Aranıyor...

Cevap: 2. El Amfi Aranıyor...

Candostum senin için sözverdiğim gibİ bugün gittim bir arkadaşımda daha evvel STARTECH olarak 3 tane yatık amfi görmüştüm onların fiyatlarını sorayım dedim arkadaş satmış.
Şu anda kendisinde BEHRİNGER marka yatık çok temiz PMP 3000 POMERMİKSER var fiyatı 650 TL. Olmaz dersen ileriki günlerde arkadaşa Startech ler gelince gene swana yazarım. Saygılarımla,
Abi ilgine çok teşekkürler..Behringer konusunu arkadaşıma ileteceğim..

Arkadaşlar arkadaşım internete giremiyor şu sıralar o yüzden kendisini bilgilendireceğim ve akabinde tekliflerinizi en kısa sürede cevaplayacağım,çok teşekkürler...

kardeş bende var startek ps800..1200 watt.çok temiz 3 aylık alet.ptt kargoyla kapıda ödemeli olarak gönderebilirim.kargoda bana ait şekilde 650 liraya gönderirim.parayıda ürünü alırken kargocuya verir.gayet güvenli sistem.0505-586-90-13 eser..uygunsa arayın görüşelim.

1 haftalığına fiyatı 500 liraya düşürdüm...startech düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim...

eğer power mixer düşünürseniz
behringer ep2500 power
behringer 1832 fx pro modeli mixer var eğer düşünürseniz
ikisine son fiyatım 1000 tldir cihazlar tertemiz sorunsuz sadece powerda taşımadan kaynaklı çizikler var 0542 777 5339 feyyaz

Arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim arkadaş parasını toparlayıp sıfır cihaz almaya karar verdi bu arada verdiğiniz bilgiler ve teklifler konu hakkında fikir sahibi olmak için son derece yararlı oldu bende cihazlar hakkında teknik bilgiye sahip olmama rağmen fiyatları konusunda bilgisizdim öğrenmiş oldum tekrar çok teşekkürler...