• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2.El Korg Pa600 qt Satan Varmı ?

• Konbuyu başlatan Djorhan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

Djorhan

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Klarnet
arkadaşlar pa600qt almak istiyorum 2.el satmak isteyen varsa buraya veya özelden msj yazsın. istanbul içi sadece.

Cevap: 2.El Korg Pa600 qt Satan Varmı ?

Zannetmem kardeş alanlar daha klavyeyi çözmekle uğraşıyorlardır :) Şaka bir yana gerçekten çok yeni bir alet bu sıralar pek ikinci ele düşmez kanaatindeyim.Umarım istediğiniz klavyeye sahip olursunuz.Gönlünüzce olsun..

alette cok iyi vasıflar var.mp3 çalma mp3 calarken söyleyen kişiyi silme ve sesinize göre tranzboze etme ve bir sürü özellik seçiminiz iyi zaten fiatı 2800tl.parasına göre iyi alet inşallah sahip olursunuz .rasgele.

Bence paran cebinde kalsın. Org devri artık yavaş yavaş kapanıyor. Hurdalarını bile çok paraya satmaya çalışıyorlar. Düğün vs programı yapanların çoğu org çalmayı bilmiyor. Zaten org çalmayada gerek kalmıyor. Teknoloji ileri laptopu al karaoke programını yükle otur söyle. Dj lik yap pop oyun havası vs. ardı ardına çal yorulma. Müşteriler çok memnun kalır kesinlikle. Bizim insanımız org çalıyormuşsun güzel çalıyormuşsun kesinlikle ve kesinlikle anlamaz. Bizim millete ağzınla çal tenekeye vur oynar. Artık müzikli eylenceli yerlerde ya orkestra var yada dj. Org işinden zaten 50-100 tl ye çalanlar var. Org işini bitirdiler org çalmayı bilmeyenler. Onun içindir ki org bana göre bitti. Ben sattım. Müzik hayatıma şimdilik ara verdim. Almaya kalkınca kırık çulu çıkmış vs oyuncak orglar bile birsürü para. Yakın zamanda göreceksiniz mp3 çalıyo dediğiniz ve çok para verdiğiniz bu orglar çok ucuzlayacak çunkü eskisi gibi yoğun talep olmayacak.

Bence paran cebinde kalsın. Org devri artık yavaş yavaş kapanıyor. Hurdalarını bile çok paraya satmaya çalışıyorlar. Düğün vs programı yapanların çoğu org çalmayı bilmiyor. Zaten org çalmayada gerek kalmıyor. Teknoloji ileri laptopu al karaoke programını yükle otur söyle. Dj lik yap pop oyun havası vs. ardı ardına çal yorulma. Müşteriler çok memnun kalır kesinlikle. Bizim insanımız org çalıyormuşsun güzel çalıyormuşsun kesinlikle ve kesinlikle anlamaz. Bizim millete ağzınla çal tenekeye vur oynar. Artık müzikli eylenceli yerlerde ya orkestra var yada dj. Org işinden zaten 50-100 tl ye çalanlar var. Org işini bitirdiler org çalmayı bilmeyenler. Onun içindir ki org bana göre bitti. Ben sattım. Müzik hayatıma şimdilik ara verdim. Almaya kalkınca kırık çulu çıkmış vs oyuncak orglar bile birsürü para. Yakın zamanda göreceksiniz mp3 çalıyo dediğiniz ve çok para verdiğiniz bu orglar çok ucuzlayacak çunkü eskisi gibi yoğun talep olmayacak.

Aynen katılıyorum eskisi gibi değil artık...

ikinci el 2600 2500 TL ikinci el alacağına 2800 TL ver al sıfır bak keyfine. e fazla aradaki fark 200 300TL olur. satan olursa ki sanmiom ikinci elin çıkacağına.

sıfır aldım hocam dedigin gibi 300 lira fszla veririm kutusunu ben açarım =)

Bu şekilde insanları bilgilendırerek daha da çoğalıo

ben hep söyle düşünüyorum
org yani ritmli klavyeler çıktı müzisyenlikte aynı değerde kayboldu nasıl org müzisyenleri bitirdi ise şuanda kendi kendini bitiriyor klavyeyi sadece para amaçlı çalıyorum düğünden düğüne geri kalan müzik vaktimi yine kemanımla geçiriyorum mecbur org kullanıyorum