• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2 sarki dosyasini birlestirmek

tomas57

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaslar 2 sarki dosyasini nasil birlestirebilirim? Ornegin misketle fidaydayi arada saniye kaybi olmaksizin ikisinin altyapi muzigini birlestirmek istiyorum.ne yapabilirim?herhangi programi varmi bunun? Yardimlarinizi bekliyorum.tesekk.

Cevap: 2 sarki dosyasini birlestirmek

Tesekkurler arkadasim.bir bakayim.

arkadaşım, verdiğin sitenin sayfası açılmadığından. başka bir siteden indirdim programı. programın ilk girişinde ' please enter your serial number ' şeklinde uyarı çıkıyor ve bir seri numarası istiyor. o yüzden program açılamıyor..

Arkadaşım Virtual dj ile birleştirebilirsin
istersen Burda Paylaş İndirir ben birleştirim

arkadaşım, verdiğin sitenin sayfası açılmadığından. başka bir siteden indirdim programı. programın ilk girişinde ' please enter your serial number ' şeklinde uyarı çıkıyor ve bir seri numarası istiyor. o yüzden program açılamıyor..

Vermis oldugum program malesef 10 kullanimli bir program o yüzden bitesiye kadar serial yerini gec ve okeyle..

kardeşim wave lab la da yapabilirsin.ama yazılım yabancı olduğu için biraz zorluk çekebilirsin ama başaracağına inanıyorum.proğramı kur daha sonra proğram açılacaktır.açıldıktan sonra hanfi parçanın başata olmasını istiyorsan maosla tut bu parçayı proğramın içine at.biraz bekledikten sonra biri küçük senin takip edebilmen için diğeride şarkı çaldıkça ilerleyen iki kanal olacak.en üstte pause stop dümelerini gösteren araç çubuğu var.oradan şarkıyı dinleyebilir dilersen dilemeden parçanın en sonuna gelebilirsin.parçanın sonunda boşluk olup olmadığını kontrolet.yoksa parçanınn en sonuna gelen düğmeyi bas.o haldeyken arkasına yapıştıracağın parçayı proüramın içine at.ikinci attığın parçayı maos yardımıyla sonuna doğru giderek karart.daha sonra en istte bulunan(şimdi hatırlayamadım)dosyaların olduğu yerleri kurcalarken sende göreceksin copy yazan düğmeyi bas parça kopyalanmış oluyor daha sonra ilk parçanın sonuna gelmiştinya oraya gelip tıkladıktan sonra kendinde göreceksin parça kararmış vaziyette uzayacak yani ikinci parça eklenmiş olacak yine dosyalrın bulunduğu copy olduğu yerde ya altında yada üstünde olacak paste yazan yere bas.daha sonra ilk dosyaların olduğu yerde save as var bunuda basarak parçayı masa üstüne atmış oluyor proğram.hangi dosya içerisinde kullanmak istiyorsan o klasöre at.kolayına gelecek şekilde oradan kullanmaya çalış.inşallah anlatmayı becerebilmişimdir.takıldığın yer olursa bıköadan anlatırım.kardeşim ben o proğramdan yapıyorum parça birleştirmelerini hatta üç hatta beş parçayı birleştiriyorum.kolay gelsin kardeşim

Senin ilacın burda dostum en basit program bu istediğin kadar birleştir birleştirme bölümüne de atak ekle sen bile anlamazsın aradaki boşluğu.

kardeşim wavelab 6 tavsiye ederim hatasız yapıştırma yapıyor yada cubes proğramı kullan zaten sitemizde wavelab 6 var indire bilirsin