• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

... 2000 tl Civarı Power Önerileriniz.???

muratveben

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Herkeze slm arkadaşlar , maksimum 2000 tl civarı sıfır power önerisi lazım arkadaşlar , kesinlikle ve kesinlikle ikinci el düşünmüyorum. 2000 tl civarı çok kaliteli bir sıfır power alamıyacağımıda biliyorum ama malüm bütçe kısıtlı. Kullanacağım mikser yamaha mg166cx , hoparlörlerim ise 4 adet servo 153 vb üç yollu 500 W RMS her biri. Zaten çoğu müzisyen arkadaşlar 153 vb yi bilir. Yani alacağım powerın tek bir kanalını 4 ohm olarak kullancam sanırım 4 ohm de 2x1000 watt rms çıkış gücü olan power almam gerekiyor. Önerileriniz varmı arkadaşlar ????

Cevap: ... 2000 tl Civarı Power Önerileriniz.???

Önerileriniz yokmu arkadaşlar???

Bence yamaha p7000s güzel seçim olur. Yalnız fiyatı 2000 liranın üstündedir. Aynı mikserden bende var ve yamaha p5000s ile 4 adet b&c pl40 hoparlör sürüyorum, sonuç gayet başarılı.
Bu arada, kurcalanmamış olduktan sonra 2.el olmasının hiç bir sakıncası olmaz bence..

qsc plx 3402 derim. elimde satılık var. 3400 watt çıkış gücü.....

hiç gerek yok öyle pahalı aletlere ben daha önceden servo pl1600 modelinde power aldım 1600 wat 2000 wat güce dayanıyor 10 düğün çaldım çalmadım rahmetli annemi kaybedince herşeyi bıraktım aletleri sattım orgları sazları ama alet kutusunda sıfır neredeyse yakınsan buyur gel bak hoşuna giderse al git alet k.maraş/elbistanda

Yorumlara teşekkurler arkadaşlar, önerilerinizi bekliyorum, servo pl 2400 sizce nasıl ?

Arkadaşlar birde lütfen rica ediyorum 2. El önermeyin. Sıfır almakta kararlıyım kesinlikle. Tesekkurler.

kesinlikle servo pl3000 derim ,al arkana bakma...hayırlı olsun kardeşim

bende ep4000 öneririm sıfır fiatı 900 civarında rahatlıkla kullana birisin