• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2010 Yenilemesi

teşekkürler antalyalı yine burdayızz :D

Bende burdayım..Hadi bakalım tebdili mekanda ferahlık vardır derler..Herkese kolay gelsin iyi ve güzel paylaşımlar..Bu arada forumun yenilenme sürecinde bir faydamız olursa haberdar edilmesi yeterlidir..

Forum yararını gözeterek bir kaç fikir beyan etmek isterim..Paylaşımlarımızı yaptığımız bölümlerde mp3 eklentisinin olması sorun doğuracaktır..Bunu daha evvel dile getirmiştim..Çok kolay,fonksiyonel bir özellik olan mp3 ekleme eklentimiz sunucuya büyük yük getirecektir maalesef..Hiç bir sunucu bukadar yükleme yapılan bir eklentiyi kaldıramaz..Sanırım paylaşımlarımız başka upload sitelerince yapmamız yararlı olacaktır..Ama bu site mümkünse zshare olmasın:D

Üyeliklerin silinmesi,hiç olmayan bir siteden daha iyidir özlemişim sitemi...

hayatta olur böyle şeyler... şimdi elbirliğiyle eskisinden daha iyi şeyler yapabiliriz... tecrübeli arkadaşlar bizlerede görev verebilir.... ne yapabiliriz diye... tekrar geçmiş olsun ...canımız sağolsun....

çok üzüldüm ama ..sitede pek kaldırmıyordu ..gerekliydi ...hayırlı uğurlu olsun inşallah

uzun zamandır siteye girmemiştim.
bütün üyelerin silinmesine çok şaşırdım..
öylesine yeni nick açtım....

herkese başarılar.....