• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2011 Erol Ömer Kart ve setleri buyrun

Cevap: 2011 Erol Ömer Kart ve setleri buyrun

mukemmel inanilmazsiniz cook tskler

Saz grubu hocam çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Sayende korg pa60 a disketten ritm yüklemeyi öğrendim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

teşekkürler

Ömer setlerini zamanında paylaşmışım burada var arkadaşlar güle güle kullanın arşivimde yok lakin buradaki link hala sağlam :)

Ömer setlerini zamanında paylaşmışım burada var arkadaşlar güle güle kullanın arşivimde yok lakin buradaki link hala sağlam :)

Sayın hocam öncelikle ellerinize sağlık ilgi ve alakanızdan dolayı :) Keşke orgu toplamadan önce atsaydım HDD'ye arşiv için indireceğim yine. Acaba hangi kartın alt yapısı bakan oldu mu hiç?

eeeeeeee indirdimçalmıyor

Çalmıyor dan kastınız nedir ? Kart Backuplarını Karta, Set lerini de PA - 80 Orga yükleyip koordineli kullandığınızda çalacaktır. Ben size normal MP3 göndermedim ki tıklayınca çalasınız ?

merhaba öncelikle herkese selamalar ; AMATÖR OLARAK MÜZİKLE UĞRAŞIYORUM....
2 gün önce pa80 aldım kart ve disket var. daha önce roland e40 kullandım kartta sadece ritim oluyordu ardından GEM WK2000 kullandım ondada disket vardı ritim ve ses okuyordu. PA80 de ikiside var kartta ritim ve ses varmı aynı şekilde diskettede ritim ve ses varmı tam bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.....
TÜM ARKADAŞLARA SAYGILAR.....

emeye saygh kardes