• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2011 pa55 set (restore)

ÇILGIN MÜZİK

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800,musty set
arkadaşlar bu sette her telden var orjinal türk ritimlrini ellemeden diğerlerini sildim cevonun ritimlerin ekledim 16 adet taylan ritimleri slow parçalar introlu şarkılar user 1 dolu user 2 boş bıraktım siz kendi ritimlerinizi ekleyin diye user 3 dolu çok hoşuma giden dem sesi var 4 varyasyon programlar ve performans lar user 1 ve 2 yer var galiba user dk yer yok siz kendi kitinizi user 1 ve 2 ye ekleye bilirsiniz seslere gelicek olursak sesler genelde %80 pa80 sesleri taylan sesleri var 5-6 adet klarnet var keman çok temiz kosovalıdan sinti elektrolar saz güzel tuncay abinin pa 80 seslerinden var apo nun kitleri ve ritimleri var setin %40 ptt osman abiden almıştım onunda ellerine sağlık ( bu arada ben henüz çalamıyorum bu islerle uğraşmaktan daha vakit bulamadım) aleti sattım inanıyorumki herkez kendine birşeyler bulacaktır . yorumlarınızı bekliyorum....ve sayamadığım tüm set sahiplerine teşekkür ediyorum.

Cevap: 2011 pa55 set (restore)

Paylaşım için Teş.
Pa55 olan arkadaşların işine yarayacaktır.

teşekkürler paylaşıma,emeği geçenlere teşekkürler

benim bir arkadaş denedi indirip az önce pek ahım şahım değil diyor.ama yinede eline sağlık

benim bir arkadaş denedi indirip az önce pek ahım şahım değil diyor.ama yinede eline sağlık

önemli olan paylaşmaktır,herkesin tarzı değişiktir beğenenler olur,

öncelikle yorum yapan herkese teşekkür ediyorum ben ahım şahım set demedim ama herkes kendine bir ritim bir ses bulacaktır diye paylaştım henüz bir çiftetelli bile çalamıyorum ben piyanistimin isteği üzere bunları sıfırdan topladım denediğim setlerin sayısını bile hatırlamıyorum.....

Çok teşekkürler hocam Allah razı olsun...

teşekkürler

paylasim icin teskkurler

mükemmelsiniz...