• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2018 korg pa500 tr yeni set dostlar... Içindeki ses ve ritimlerden yapıldı.

gokhankaraca589

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yamaha - korg
değerli arkadaşlarım ben yamaha kullanıcısıyım.. Yedekte bir klavye aldım korg pa500 tr fakat düzenli bir set bulamadım tabiki emeğe saygı diyoruz .. Ben ritim ve sesleri klavyenin üzerinden yaptım.. Düğün ve ve cafede gayet iyi bir şekilde kullanırsınız . Test ettim. Düzenli bir şekilde yapmaya özen gösterdim piyasada ne kadar aradıysam ben bulamadım. Iyi günlerde kullanın arkadaşlar.. Sivas

not: Ses bolümünde sadece 1 bölüm doludur . Seti yüklediğinizde 2. Bölümde sizin sesleriniz duracaktır. Eğer yer kaplamamasını istemiyorsanız media tuşuna basıp earse bölümünden korg yazan kısıma girip performas ve pad lerinizi silebilirsiniz.

Gereksiz ses ve ritim yoktur setin içinde

Ekli dosyalar

• 2018 GOKHAN.SET.rar
    683.1 KB · Görülen: 1,604
  • 20171108_104003.jpg
    20171108_104003.jpg
    75 KB · Görülen: 1,420
  • 20171108_104103.jpg
    20171108_104103.jpg
    82.7 KB · Görülen: 1,308
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 2018 korg pa500 tr yeni set dostlar... Içindeki ses ve ritimlerden yapıldı.

Paylaşım için teşekkürler elinize emeğinize sağlık

Cevap: 2018 korg pa500 tr yeni set dostlar... Içindeki ses ve ritimlerden yapıldı.

Emeğine sağlık. Lakin şunu belirtmek isterim ki bu sitede yıllar önce tüm slow vahde 2/4 vb. gibi ritimlerin bir arada olduğu düzenli bir seti yayınlamıştım.

Omunal hocam ben sizin setinizi indirdim Düzenli setti galiba evet sizin setiniz gayet düzenliydi elinize ve emeğinize sağlık. Çok iyi bir setti bütün dostlarımızın setleri güzel emeklerine sağlık çok kolay bir iş değil set hazırlamak zaman kaybı ve beyin yorgunluğu fazlasıyla oluyor.Acizane ben sadece ritimlerin ve seslerin hepsini bir arada yapmaya çalıştım . Korg pa500 tr içindeki ses ve ritimlerinden oluşturdurdum bekli ARKADAŞLARIMIZ orjinal ritimlerin aynisi diyebilir fakat klavyenin içindeki en iyi ritimleri seçerek hazırladım. Sesleri ise cihazda dinleyerek mixledim . Pratik açısından oldukça işlerini görecektir... UMARIM YÜKLEYEN ARKADAŞLARIM BEĞENİR. ÖNERİM SETİ YÜKLEMEDEN ÖNCE ESKİ SETİNİZİ YEDEKLEYİP , YEDEKLEDİKTEN SONRA KLAVYENİN İÇİNDEKİ SETİ SİLSİNLER. YOKSA ESKİ SETİN İÇİNDEKİ SESLER VE PADLER DURMUŞ OLUYOR. İYİ ÇALIŞMALAR DOSTLARA SİVAS..

Moderatör tarafında düzenlendi:

cok teşekkürler kardeş

Değerli arkadaşlar PA588 de bu setler çalışır mı ayrıca önereceğiniz ve paylaşacağınız setler var mıdır. Ev kullanıcısıyım.
Teşekkür ederim

Paylasim icin teskkurler eline saglik

slm arkadaslar pa 500 tr degil musikant elimdeki set atıyorum 2/4 luk mesela alakası olmayan zilli falan kendı kendıne bısey calıyor yardımcı olabılırmısınız