• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

21/05/2013 6 Adet- Yeni OmeXr Ritimleri Yayında !

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli BK-5 OR Kullanıcıları,
Yeni hazırlamış olduğumuz, 6 adet Ömer Narin -OmeXr ritimlerimizi ücretsiz olarak BK-5 OR özel web sitesinden indirebilirsiniz.Yeni yüklenecek ritimlerimiz için sayfamızın "Ritimler" bölümünü kontrol etmeyi unutmayınız.Ritimlere ulaşabileceğiniz link i aşağıdaki şekilde bilgilerinize sunarız. Son eklenen ritimlerimizi aşağıdaki listedeki gibidir.
* 4-4 Arap / OmeXr
* 9-8 Ege / OmeXr
* 9-8 Halk / OmeXr
* 7-16 Amasya / OmeXr
* 9-4 Yörük Ali / OmeXr
* 5-8 Nina / OmeXr

Cevap: 21/05/2013 6 Adet- Yeni OmeXr Ritimleri Yayında !

Yemin ederim takdir ediyorum sizi azıcık korg Türkiyede sizi birazcık örnek alsa.....Üretiyor klavyeyi tutulan tutulmayan model fark etmiyor nasılsa peynir ekmek gibi satıyor ya ...Ritim yada ses yazmakmış kimin umrunda ister git tanesini 20 TL den piyasada sen yazdır ister git usb setler al !!!!!! Ritim yada ses yazmak yerine habire yeni modeller üretip kazancını sağlıyor...Ne diyelim Allah daha ziyade etsin !! Tekrardan ROLAND TÜRKİYE olarak sizleri satış sonrası müşteri memnuniyetinden ötürü kutlarım...Saygılarımla....

Eline emeğine sağlık sevgili OmeXr,
Siz değerli müzisyen arkadaşlarımızın katkıları ve destekleriyle her geçen gün sahibine yeni sürprizler sunan böyle bir klavyeye sahip olduğumdan dolayı memnunum açıkçası...
Devamı dilekleriyle, selâmlar ve başarılar...

Teşekkür ederim.

Teşekkürler Roland Türkiye, Teşekkürler Ömer kardeş. BK-5 OR yi uçurdunuz...

Adamsınız İnşallah Kesilmez Bu Destek.

Teşekkürler Roland Türkiye yıllar öncesinde Em-55 Or u bana sattıklarında bir daha roland almayacam diye karar almıştım, ama BK-5 Or'u alırken çok düşündüm KORG mu Roland mı diye Serkan bey nasıl olduysa ikna etti, kendi kendime ulaa genemi hata ettik derken 5 aydır güncellemeleri görünce doğru bir karar verdiğimi anladım.
( sırf evde kullanmak için org alan biri olarak bu güncellemeler ne kadar önemlidir kimse bilemez.)
bu arada Ömer beyin 2 hafta önce yazdığı diğer rtimler ne zaman yayımlanacak Roland Türkiye'den cevap bekliyoruz... Ömer beyin söylediğine göre rtimleri Roland TR verdiğini yayımlanın siteden yapılacağı inşallah bir an önce yayımlanır...

TEŞEKKÜRLER ROLAND TÜRKİYE........

ROLAND ın gözünü seviyim... cok emek verilmiş...tek.ler....az daha ugrasılırsa korgu yakalayacak gibi bakalım......