• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

23/10/2012 Roland GW-8 Kısa Demolar (Ritim edit)

Cevap: 23/10/2012 Roland GW-8 Kısa Demolar (Ritim edit)

Elinize sağlık. Bu arada 'Güldaniye'm' çok güzel olmuş.

elinize sağlık kadir bey sağolun

demolar güzel g-w8 in hakkı yendi diye bişey yok bu memlekette maalesef orgların kaderini roman müzisyenler belrliyor onlar olmasaydı korg un yüzüne bakmazdık... korg roman müzisyenler açısından biçilmiş kaftan kullanımı kaly sample açık roland ta yapsın açık bir alet bakın görün neler oluyor... eğer bir alet pirim yapmak istiyorsa roman müzisyenlerin üzerinde çalışması lazım

eline sağlık gerçekten güzel olmuş bence gw 8 in yerini hiçbir alet dolduramaz

sağ olun arkadaşlar... gördüğüm kadarıyla roland gw-8 artık eski cazibesini yitirmiş, olsun yine de iş görüyor...Vakit buldukça mevcut oriental kitle yazılmış ritimleri Turkish1-2 ve OrMix kitleriyle yazmaya çalışacağım ama mevcut ritmi baz alarak,biraz da kafama göre değişiklikler yaparak,hatta sıfırdan ritim yazmayı deneyeceğim. En azından gw-8 kullanan arkadaşlarla yeni ritimler yazma veya editleme dediğimiz ayarlamalar yapıp paylaşarak çeşitliliği arttırabiliriz.

Gerçekten ellerine sağlık güzel çalışma yapmışsın Kerimoğlu ritmini paylaşırsan sevinirim

sağ olun arkadaşlar... gördüğüm kadarıyla roland gw-8 artık eski cazibesini yitirmiş, olsun yine de iş görüyor...Vakit buldukça mevcut oriental kitle yazılmış ritimleri Turkish1-2 ve OrMix kitleriyle yazmaya çalışacağım ama mevcut ritmi baz alarak,biraz da kafama göre değişiklikler yaparak,hatta sıfırdan ritim yazmayı deneyeceğim. En azından gw-8 kullanan arkadaşlarla yeni ritimler yazma veya editleme dediğimiz ayarlamalar yapıp paylaşarak çeşitliliği arttırabiliriz.

malesef haklisin kadir,gw-8 butun cazibesini yitirdi,yaptigin demolar icin tesekkurler,editler guzel olmus,basarilar.......