• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

26.07.2016 da Babam ı kaybettim

TEKİNOĞLU

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1
Evet arkadaşlar 26.07.2016 da Babam ı kaybettim. yıllarca içtiği sigara nın verdiği tahribatla önce akciğerleri biten, akabinde karaciğerinde ki oluşmuş taşın ameliyat ile alınması sonucu takılan 2 adet akıntı boşaltım hortumuna kafası takılan, zaman zaman kazara veya istem dışı bu hortumları yerinden çıkaran, tekrar takılması için de Ameliyat lara dayanamayıp çok acı çeken babam önceleri Kanser li olduğunu bilmediği için bizlere oğlum, kızım buna da şükür ya kanser olsaydım ne olacaktı, Allah kanserli hastalara yardımcı olsun der durur iken sonunda galiba bende kanser im demeye başlamıştı. Nerdeyse hiç yemek yememeye başlamıştı bunu araştırdığımızda bir an önce ölmek için yemek yemediği ni çözdük ama geç kaldık.

Çeşitli yollar dan siz kıymetli dost arkadaş ve sırdaşlarıma bu acı günümü bildirdim. Bayram da gidip gördüğüm baba mın 26.07.2016 akşamı saat 24.00 sularında öldü telefonunu aldım. şoktan kurtulmak ve ne yapacağıma karar vermek için ancak 2,5 saat sonra sağlıklı karar verip ailece 2 özel araba mız ile 1260 KM lik yola çıktık. Bolu tünelini geçtiğimizde otoban kapandı meğer 2 KM ilerimizde bir tır yanmış ve hurdalık haline dönüşmüş burada bize kaybettirilen 1,5 saatlik zaman dilimi de eklendiğinde cenaze ye yetişemedik. Toplanan insanların daha fazla beklememeleri için gömülme olayına telefon ile tamam dedik. Evvelki gün Dersim Ovacık ta O HAL kapsamında uygulanan 4 günlük yol kapatma sonucu tek alternatif yol olan Hozat yolunu kullandık yol çok bozuk idi arabalarımızda 700 - 800 TL lik ön takım hasarları oluştu ve şu anda İstanbul a dün yani 01.08.2016 saat 12,30 itibari ile ulaşmış bulunmaktayız.

Bizleri arayıp acımızı paylaşan, Yanımızda olduklarını bildiren bildirmek isteyip te bir şekilde bildiremeyen siz dostlarıma eş dost yakın akrabalarıma binlerce kez minnettarım. iyiki varsınız Allah herkese uzun ve sağlıklı ömürler versin. Allah hiç kimseye dert verip derman aratmasın. Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyor ve kucaklıyorum.

Cevap: 26.07.2016 da Babam ı kaybettim

Muzaffer abi başınız sağolsun. Allah babanızı nur içinde yatırsın.

VolkanB kardeşim Allah razı olsun, Allah siz gibi güzel insanlara sağlıklı ve uzun ömürler versin, Allah sizlerin de ölmüşlerinizi cennet mekanına alsın nurlar içinde yatırsın İyi ki varsınız

Başın sağolsun Muzaffer abim Allah yerinde dinlendirsin babacığını..Sizlere de Yüce Allah 'tan gani gani sabırlar diliyorum

İLKER kardeşim Allah razı olsun, Allah siz gibi güzel insanlara sağlıklı ve uzun ömürler versin, Allah sizlerin de ölmüşlerinizi cennet mekanına alsın nurlar içinde yatırsın İyi ki varsınız

Basin sagolsun Muzaffer abi,mekani cennet olur insallah,geride kalanlara rabbim sabir versin...

baris aksut kardeşim Allah razı olsun, Allah siz gibi güzel insanlara sağlıklı ve uzun ömürler versin, Allah sizlerin de merhumlarınız nurlar içinde yatırsın İyi ki varsınız

Abi Allah gani gani rahmet eylesin toprağı bol olsun Mevlam Mekanını CENNET eylesin.Rabbim geride kalanlara sabır versin.

omunal kardeşim Allah razı olsun, Allah siz gibi güzel insanlara sağlıklı ve uzun ömürler versin, Allah sizlerin de ölmüşlerinizi cennet mekanına alsın nurlar içinde yatırsın İyi ki varsınız

Başınız sağolsun. Allah günahlarını affetsin.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri