• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

3 mikser arasında kaldım. Yardım lütfen.???

Cevap: 3 mikser arasında kaldım. Yardım lütfen.???

Anlaşılan çogunluk yamahadan yana memnun arkadaşlar.

sound craft hocam deck mixer alacaksan cihazların ıllakı saglamdır emın ol cook ıyı verım alırsın 34 kanalını kullanıyorum cook memnununm :)

hocam yamaha saydığınız diğer markaların daha ötesinde iyi bir firmadır.yamahanın powermikserini düşünürseniz 5016 modeli var,kesinlikle tavsiye ederim tizleri çok iyi alırsınız.birde yamahanın eski serilerinden emx5000 var.en çok tutulan modeli olmuştur.temizini bulabilirseniz mutlaka alın derim.illaki deck mikser alacağım diyorsanız yamahanın belirttiğiniz modeli yada dynacord cms 1000 olabilir,saygılar...

Yamaha 16.6 cx modelini 2 sezondur kullanıyorum. Diğerlerini kullanmadığım için mukayese edemem ama yamaha çok iyi diyebilirim. Hele Behringerden geçince, eşekten inip ata binmiş gibi oldum.

yamaha sağlam markadır soundcraftın tonları çok güzeldir ama efekti biraz kötü..Allen Heath mixerin dibidir arkadaşım eğer alma imkanın varsa Allen Heath al bence

Soundcraft Efx12 16 Kanal Mixer

allen head zed 12 fx tavsıye ederım yamahanın efektlerı oldum olası hep metalık gelıyor bana ama yınede kar senın

Yorumlara tesekkurler arkadaşlar , ya yamaha yada allen heath alcam , saund craft ı çıkardım kafamdan , yorumlar hep bu ikisinden yana genelde.

yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar...

Yarın yamaha almayı düşünüyorum arkadaşlar inceledikçe aklıma yattı arkadaşlar. ?