• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

3.paylaşım.15 aralık.pa3x(ce)exb kullananlara..ersin eren ritimleri

ersineren1970

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
bağlama 4 ve 6 telli.....org,ud
15 aralık.......usb-siz çalışmaz....usb-de olmayan yalnız ritimlerdir....usb ritimleri değildir.pa 3x (ce)exb usb-cilere.....zip olarak indirin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 3.paylaşım.15 aralık.pa3x(ce)exb kullananlara..ersin eren ritimleri

bir önceki riitmleri indirdim,elinize sağlık.
merak edenler için bişeyler tıngırtattım

Hepsini indirdim görünce. P800'e usb set almayışımın nedeniydi ersin eren set. 3x'te ise CE (exb) kullanırken bu konuları görünce gerçekten çok mutlu oldum. Elinize emeğinize sağlık. Her ritm yine en ince ayrıntıya kadar hazırlanmış ve bizlere sunulmuş.

Saygılarımla.

Hepsini indirdim görünce. P800'e usb set almayışımın nedeniydi ersin eren set. 3x'te ise CE (exb) kullanırken bu konuları görünce gerçekten çok mutlu oldum. Elinize emeğinize sağlık. Her ritm yine en ince ayrıntıya kadar hazırlanmış ve bizlere sunulmuş.

Saygılarımla.

sağl kardeşim.senin gibi düşünen iki arkadaş daha olsa bu bizi motive ederdi ve çalışıp paylaşmaya devam ederdik.ama konulara bak tek bir yrum ve teşekkür yok.link ölü diye 100 lerce mesaj yazarlar.paylaşınca cevap bile vermezler.tek bahaneleri teşekkür içinmi paylaşıyorsunuz.sırf senin için konu açıp hepsini yayınlıyorum.bu ritimleri editleyip isimlerini değiştiren arkadaşlarada kendine yakışanı yaparlar diyorum.güzel sözlerin için sağol..

arkadaşım sen bakma kimseye yolundan kimse vazgeçirmesin.ben indirmiyorum ama güzel paylaşımlar emeğine sağlık kardeşim...

Ersin arkadaşım,ben senin bazı pa800 ritimlerini hala kullanıyorum.sen iyi bir insansın,Allah her zaman senden razı olsun.kıymetini bilmeyenler utansın.daha ne diyeyim.Gönlünden geçtiği gibi hareket et,ama unutma seni takdir edenler de var....Doğru yol her zaman İYİDİİİR....SEVGİ VE SELAMLAR...

üstad ellerin saglik

teşekkürler kardeş