• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

300 liraya kadar a300tr arıoruım

melenkoli

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg
arkdaşlar öncelikle merhaba şimdi neden fiat olduruyor diyeceksiniz a300tr sahne icin tasarlanmıs bi cihaz değil cunku pilli ogrencilerin kullanması icin tasarlanmıs bi cihaz ......malesef bizim turkler herseyde becerikli oldukları icin icine sampling ram taktırlar ama ne kadar da taksalar malesef tesisatta kulanan arkadşlşar var sa cihazı şişirir....bununda nedeni ses cıklışarı normal klevyeler gibi değil ...Satan olursa aranjemix@hotmail.com facebook yada msn den gousebilirz

Hocam hiç kusura bakmayın ama o fiyatı A300TR bulmanız imkansız.Siz 300 liraya kadar A300TR arıyorsunuz.Peki bu cihazın sıfırına 850-900 lira verenlerin aklından zoru mu var? Cihazın fiyatını neredeyse üçte bir oranında düşürüyorsunuz.Tamam amatör olarak üretilen bir org ancak TR versiyonuna geçtikten sonra org yarı profosyonel oluyor.300 liraya At-1 ve ya ikinci el düz A300 ancak bulabilirsiniz.Her şeyin bir değeri var.Ben şahsen sizin mesajınızı okuyunca oldukça şaşırdım.

arkdaşlar öncelikle merhaba şimdi neden fiat olduruyor diyeceksiniz a300tr sahne icin tasarlanmıs bi cihaz değil cunku pilli ogrencilerin kullanması icin tasarlanmıs bi cihaz ......malesef bizim turkler herseyde becerikli oldukları icin icine sampling ram taktırlar ama ne kadar da taksalar malesef tesisatta kulanan arkadşlşar var sa cihazı şişirir....bununda nedeni ses cıklışarı normal klevyeler gibi değil ...Satan olursa aranjemix@hotmail.com facebook yada msn den gousebilirz

Sayın arenjemix
Yamaha A300TR klavyenin sıfır fiyatı 800TL ile 900TL arasında yanında verilenlere göre fiyat farklılık gösterebiliyor. Ancak her zaman söylerim. Bu klavye fiyatını fazlasıyla hak eden bir klavye. Sahne için tasarlanmış bir klavye değil diyorsunuz da zaten sahnede pratik bir klavye olsaydı böyle fiyatlarada bulamazdınız. Ayrıca sahnede kullanmak isteyen de pek alaa kullanabilir. Ben bu klavyeden kullandım ve gerçekten memnundum. Benim sattığım fiyat 650TL. Satan arkadaşlarada buradan çağrı yapıyorum fiyatını fazla düşürmeyin.

Sn taha sn.betermen;

eski bir a300tr kullanicisi olarak hem fikir olduğumuzu belirtmek isterim.kullanmasini bilene baba bir alet .

Saygilarimla

Sayın arenjemix
Yamaha A300TR klavyenin sıfır fiyatı 800TL ile 900TL arasında yanında verilenlere göre fiyat farklılık gösterebiliyor. Ancak her zaman söylerim. Bu klavye fiyatını fazlasıyla hak eden bir klavye. Sahne için tasarlanmış bir klavye değil diyorsunuz da zaten sahnede pratik bir klavye olsaydı böyle fiyatlarada bulamazdınız. Ayrıca sahnede kullanmak isteyen de pek alaa kullanabilir. Ben bu klavyeden kullandım ve gerçekten memnundum. Benim sattığım fiyat 650TL. Satan arkadaşlarada buradan çağrı yapıyorum fiyatını fazla düşürmeyin.

Aynen öyle Muhammed Abi.:cool:

Lütfen kendi kârınızı düşündüğünüz kadar satıcıyı da düşünün.

Sn taha sn.betermen;

eski bir a300tr kullanicisi olarak hem fikir olduğumuzu belirtmek isterim.kullanmasini bilene baba bir alet .

Saygilarimla

Evet Yıldıray Abi.Kullanmasını bilene çok güzel bir org.Ben halâ kullanıyorum.:)

o fiyata gerçekten zor bu sene yılbaşı programında kullandım ve bir çok işte.stereo çıkışı var ona göre kablo yaptırırsın olur biter.aleti öldürmeyin

madem odakar kötü neden arıyon ayıp denen bişey var..

arkadaşm bnde kullanıyorum 800 mlyona almıstm zamnnda ögrenmek ıcın smdı satmayı dusunuyorum ama 300 e vermek aklmın ucundan gecmedı.500 mlyona vercegm