• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

300 tl Roland e-86 arıyorum

Cevap: 300 tl Roland e-86 arıyorum

arkadaşlar çok saolun aldım e86 ama elektro,vahde, sample sesler bulamadım yardımcı olurmusunuz.

Hayırlı olsun işin biraz zor ama,o alette ritim falan üstünde yok,e86 ritimleir indir diskete kaydet orguna tak org disket üzerinden ritim okur.Sesleride kendin oluşturup yazacak veya düzenleyeceksin,ama iki ay sonra alet seni tatmin etmemeye başlar şimdiden söyleyeyim.Koklay gelsin diyorum .

Hayırlı olsun işin biraz zor ama,o alette ritim falan üstünde yok,e86 ritimleir indir diskete kaydet orguna tak org disket üzerinden ritim okur.Sesleride kendin oluşturup yazacak veya düzenleyeceksin,ama iki ay sonra alet seni tatmin etmemeye başlar şimdiden söyleyeyim.Koklay gelsin diyorum .

çetin abi çok haklısın e-86 bu zamanda insanı tamin etmez belli bi süre ama daha sonra arkadas, daha çok özellikli orglara yönelir insallah..

Ya arkadaşlar roland e86 da sample sesleri nasıl birleştirip sonrasında kayıt yapıyoduk yaptığımız sesi