• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

3700 TL Kapalı Kutu Korg Pa 800

Hanzala

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante TR
Pa800 mü 600 mü derken araştırmaya devam ediyorum.Sitelerde dolaşırken İstanbulda Sahibinden de 2 Mağza da (Beyoğlu ve Avcılar) Bu fiyata Kapalı kutu gördüm. Nasıl oluyor da bu fiyata sıfırı var ? Paylaşmak istedim. Çin'i,Kore'si var mı bilmem ama bunlar bizim bildiğimiz Pa800 ise piyasa çok kızışacak.

İyi Forumlar

Cevap: 3700 TL Kapalı Kutu Korg Pa 800

pa800 mü 600 mü derken araştırmaya devam ediyorum.sitelerde dolaşırken istanbulda sahibinden de 2 mağza da (beyoğlu ve avcılar) bu fiyata kapalı kutu gördüm. Nasıl oluyor da bu fiyata sıfırı var ? Paylaşmak istedim. çin'i,kore'si var mı bilmem ama bunlar bizim bildiğimiz pa800 ise piyasa çok kızışacak.

Iyi forumlar

daha öncede bahsetmiştim tekrar yine yazıyorum pa 800 ün çini üretimi yokturbunu söyleyenler kesinlikle bilmeden söylüyorlar sadece şunu söylemeliyim bu paralara satılan pa 800 ler aslında çin üretimi değil sadece türkiyeye kaçak girip faturası olmayan yada naylon fatura düzenlenip satılan spot cihazlardır

daha öncede bahsetmiştim tekrar yine yazıyorum pa 800 ün çini üretimi yokturbunu söyleyenler kesinlikle bilmeden söylüyorlar sadece şunu söylemeliyim bu paralara satılan pa 800 ler aslında çin üretimi değil sadece türkiyeye kaçak girip faturası olmayan yada naylon fatura düzenlenip satılan spot cihazlardır

O zaman sıkıntı cihazda değil,sadece garanti yönündendir diyebilir miyiz hocam ?

Aynı ürünleri ben aylar önceden bildirmiştim. Piyasa da bunlar el altından faturasız ve garantisiz satılıyor. Gerçi ben hiç sıcak bakmadım ama bana bile dilersem 3500 TL den toptan vereceklerdi ilgilenmedim. Gerçek getireni ve nereden nasıl geldiklerini hala çözemedim. Bana söyleyenler de aracı. Sanırım oda nemalananlardan birisi olmalı. 3500 al, 100 TL de sen ekle sat dediler ama ben yapamadım yapamam da garantisiz ve faturasız bir ürüne bulaşmak istemem. Saygılarımla,

Hocam garanti ler de de sıkıntı yaşanıyor alın kapalı kutu pa80 1ay sonra board yandı farzedin bakalım kaç hafta bekliyceksıniz

Garantili olunca sanki araıza yapınca garanti içine mi alıyorlar. Özellikle pa 800 de herşey garanti dışı ve kullanım hatası. Çünkü org son kullanıcıya açık ve hemen virüslü set yüklemişiniz deyip çıkıyorlar işin içinden. O sebepten, ikinciel ne olduğu belli olmayan cihazlara 3500 lira vermektense. Bunların sıfırı alınır...

taksit imkanı ile bu fiyata sıfırı satan varsa lütfen iletişim bilgilerini bıraksın.

Garantili olunca sanki araıza yapınca garanti içine mi alıyorlar. Özellikle pa 800 de herşey garanti dışı ve kullanım hatası. Çünkü org son kullanıcıya açık ve hemen virüslü set yüklemişiniz deyip çıkıyorlar işin içinden. O sebepten, ikinciel ne olduğu belli olmayan cihazlara 3500 lira vermektense. Bunların sıfırı alınır...

Aynen bende böyle düşünüyorum. 2. El Garantisizlerde şu an aynı fiyat.