• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

3x set yardımı

Piyanistce

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 3x
Arkadaşlar geçenlerde mega müzikte 3x için olan seti dinledim fena değil ama sizin yorumlarınız benim için önemli sizce almalımıyım, yoksa daha sağlam bir set bul,abilirmiyim

Cevap: 3x set yardımı

selam. seçenek çok bu birazda sizin ne tarz müzik yaptığınıza bağlı.piyasada ce exb-eco usb-baykal 3x usb ve mega müzik ve hakan 3x usb mevcut. bunlar haricinde best of emo usb ve baju usb star set yakında hazır olacak olan usbler.

halk müziği ve halay ve yöresellerde bana göre en iyi baykal usb.
güncel pop ve her yöreye hitap edecek ve her ay güncelleme yapan usb ise ce exb.
eco usb de ritimler bakımından ustalık işi ortada olan bi usb.
emo usb ve baju usb star set ide henüz çıkmadı fakat bomba gibi olacakları kesin.
mega müzik usb ye gelince canlı dinlemedim fakat demoları iyi geldi kulağıma kısacası seçenek çok üstad bu tamamen zevk e ve yapacağın müziğe göre değişir.

sen ne kullanıyorsun dersen hiç birini çünkü çok pahalı satıyorlar.piysadaki göktuğ albayrak modern seti kullanıyorum düğünler için bence yeterli ayrıca 300 euro kusura bakmasınlar ama piyasada 100 tl ye yövmiyeye çalışan var ben veremem uçuk fiyatlar:)))))

Moderatör tarafında düzenlendi:

Haklısın ben netten dinlediğim kadarıyla hakan3x seti beğendim kullanan varmı acaba nasıl soundlar geliyor, youtube deki kayıtlar çok güzel çünkü

kullanmadım ama dinleme fırsatı buldum kullanan arkadaşlar yorum yapacaktır karadeniz yöresi için ideal bi set bildiğim kadarıyla...

Şuan düğün için alınabilecek usb hangisi acaba?

gardas yeni cikmis oldugu doruk usb tavsiye ederim cok guzel set .internetden dinleyebilirsiniz?

doruk usb beşpara etmez arkadaşlar sakın ha aldıgım hafta sattım yarı fiyatına

güncelll...Usb ler hakında kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim...hakan 3x usb ceexb usb baykal usb hakkında...Emo ve doruğu dinledim....