• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

400 tl civarı org arıyorum

Velociraptor

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
G600
merhaba arkadaşlar. amatör olarak org çalmaya başlamak için 400 tl civarında bir org arıyorum. bütçem az da olsa aldığıma pişman olmayacağım birşey olsun istiyorum. g600 tercihimdir bu fiyata bulabilirsem tabi ki. sitedeki bir kaç arkadaşla konuştum saolsunlar bilgi de verdiler bu konuda. izmit civarı olursa daha iyi olur elden alabilirim . yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.. şimdiden teşekkürler ..

Cevap: 400 tl civarı org arıyorum

bende var sıfır gibi notalık herşeyi var yamaha psr 620 kart takarsan türk ritimlerinide okur sıfırdan ayırt edemessin o kadarda temiz istersen arayınız 0537 620 98 14 adapazarındayım dilerseniz gelip elden alabilirsiniz 300 tl

Moderatör tarafında düzenlendi:

İlginiz için teşekkürler ama o cihazı düşünmüyorum roland bakıyorum ağırlıklı olarak

İlginiz için teşekkürler ama o cihazı düşünmüyorum roland bakıyorum ağırlıklı olarak
roland g 600 ve yamaha a300 tr var hangisini düşünürseniz verebilirim 05446923314 görüşelim

İzmit yakınlarında veya izmir ilinde olursa sevinirim. Bakıp elden alabilirim.

ille de g-600 olacak diyorsan aldığın zaman sana ritim ve ses konusunda yardımcı olurum.ben de izmit merkezde oturuyorum.bu aletlerin kronik arızaları 1-ekran gider 2-floppy disket arızası 3-ses potansı bozulur 4-veee ille de düğmelerin ayakları çabuk kırılır ve yuvalarında içe göçer. yalnız temizini bulur ve benim gibi titiz kullanırsan torunlarına miras bırakırsın.bu güne kadar 6-7 g-600 org aldım.hep bir yerlerinden su koyverdiler.son olarak samsundan yüksel kardeşimden (yüksel müzik evi) bir g-600 aldım ve allaha şükür beni mezara rahatlıkla gömer.bu güne kadar i-30,pa60,pa80,gw8 vs bir çok org kullandım ama g-600 ün sesleri beni bonzai gibi etkiledi.ha prof iş yapsam korg tan şaşmam.amatör ev kullanıcısı olduğum için işimi fazlasıyla görüyor.bu mübareği kullanırken düğmelerine yumuşak basıcaksın.üzerinde kuvvet denersen çıt diye ayaklar kırılır.ama kullanmana engel olmaz.daha kuvvetli olarak bastığında çalışır.kafana takılan bir şey olursa sorabilirsin.kolay gelsin......

Teşekkürler özelden mesaj attım size

roland g 70 var ful kartlı keysli

400 tl cıvarında demıs g 70 fiatı baya bı ucuk bu fiata gore