• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

43 MB lık pa55 setleri+midi

Cevap: 43 MB lık pa55 setleri+midi

Kardeş içinde Ankara tarzı 2-4 ritimler varmı yaa

lütfen arkadaş yardım edin akor bastığımız yerden tek tuşa basıp dem tutmak nasıl oluyor tr 55 te lütfen yardım edin çok önemli
grup09@hotmail.com acil lütfen

lütfen arkadaş yardım edin akor bastığımız yerden tek tuşa basıp dem tutmak nasıl oluyor tr 55 te lütfen yardım edin çok önemli
grup09@hotmail.com acil lütfen

hocam pa 55 tr de dem vermek çok basit,

ilk önce yapmamız gerekn şunlardır,kendi tarzıma göre söylim örnek olarak,

elektro bağlamaya dem veripte çalmak nasıl olur,

ses bankalarından elektro bağlama sesini seçerim,

eixt basarım ekranın sağ tarafındaki küçük tuşlar var lower ve acc5 yazar ikisine aynı anda bastığın zaman akor bölümünden herhangi bir tuşa basarsan iş tamamdır,

eğerki enaltta lower ve acc5 yazan yerde ses yoksa oraya ses ataman gerekir,hangi sesi dem olarak istersen onuda şöyle atayabilirsin,

sadece lower tuşuna basın,sonra perfor tuşunun yanıdaki proğram tuşuna bas,atamak istediğin sesi bul sonra eixt bas o ses oraya gelecektir,sesi atadıktan sonra lower ve acc 5 tuşlarına aynı anda basarsan dem vermiş olursun,

kolay gelsin

midiler indirilmiyor site hakkında tedbir kararı alınmış ne biçim insanlarsınız be bir de midi yükledik diye geçiniyorsunuz

link kapalı sanırım başka indirebileceğimiz bir link varmı

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri