• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

4shared.com Sitesi Kapandı Dikkat Önemli Okuyun

RaPoRSuZ

Co Admin
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3X
Şahsen Birçok Dosyaları 4shared.com sitesinden Upload edip Sitemize Eklemiştim Bugun Bu Siteyi Kapatmışlar Mahkeme Kararı İle kapatılmıştır Siteye girmek için yapacagınız Adımlar Şunlardır

Mahkeme kararıyla her gün yeni bir site kapatılıyor. Kapatılan sitelerin çoğu zararlı olmakla birlikte, işimize yarayan bazı sitelerinde kapatılması maalesef insanı rahatsız ediyor. Youtube kapatılıyor, Google kapatılıyor, “beni de kapat” şeklinde tepkiler yükseliyor. Peki yasaklı olan, yasaklanmış olan sitelere girme imkanımız yok mu? Var…

Aşağıda sizlere yasaklı sitelere nasıl gireceğinizi resimli olarak anlatıyorum. Çoğu yasaklı siteye bu sayede girmeniz mümkün hale gelecek. Youtube’a bu yöntemlere giremezsiniz. Youtube’a girmek için YouTube Nasıl Girilir? makaledeki programı indirin ve kurun. Programlardan insanlar genellikle uzak durmaya çalışırlar ancak bu program Yeni Makale güvencesi altında, hiçbir tereddütünüz olmasın. Bir defa kuruyorsunuz ve artık rahat ediyorsunuz.

Gelelim yasaklı sitelere girme konusuna. DNS ayarlarınızı değiştirerek sizlere yasaklı sitelere nasıl gireceğinizi resimli olarak anlatacağım. Yapacağınız ayarlar bilgisayarınıza ve internet bağlantınıza hiçbir zarar vermeyecektir.

Devamı:

Cevap: 4shared.com Sitesi Kapandı Dikkat Önemli Okuyun

ben rahat giriyorum.hiç bir değişiklik olmadı.giremeyen arkadaşlar varmı merak ettim açıkçası.

eğer sende Dns Ayarları değişikse girersin

Raporsuz hocam merak ettim Youtube'a girmede sıkıntı var mı? Zaten TTNet wi-fi ile de rahatça giriyordum ben...

Dns değişikliği ile 2 senedir giriyorum nete hiç bir sıkıntı yaşamadım ayrıca internetimin bu şekilde daha hızlandığını rahatlıkla söyleyebilirim...

youtube suan serbest zaten bu dns deyişiklikleri mahkeme kararınca kapatılan sitelere girmek için farklı bir yontem

bu durumda herkes göremiyor demekki.paylaştığım alt yapıya link kırık denmiş halbuki sağlam.paylaşımları başka yerdenmi yapsak acaba.

Bizim gibi müzik paylaşımı yapan ve paylaşımları önceden dinletmenin gerekli olduğu durumlar için 4shared iyi bir seçenekti..Zshare'de ise ben bir parçayı baştan sona dinleyebildiğimi hatırlamıyorum ve bir çok kişi içinde bu geçerli eğer yanılmıyorsam..Diğer online müzik dinletebileceğimiz paylaşım siteleri varsa bilen arkadaşlarımız lütfen paylaşsın..Birde şu durum var bu tür,özellikle yeni açılan siteler ilk başta gayet güzel hizmetler veriyorlar ücretsiz olarak ama kullanıcı sayısı artınca ücretliye geçiş yapıyorlar ve ücretsiz kullanıcıları kısıtlıyorlar..Eee yapacak birşey yok bu zamanda kimse kimseye bedava birşey vermiyor :)

aynen söylediklerine katılıyorum DreamSongs..ben box net ten paylaşıyordum oda yüklememeye başladı.nasıl olacak bilemiyorum.

Arkadaşlar 4shared sorunu bir süredir devam ediyor ama gözümüzden kaçan bir durum var ; İnternete TTNet Wi-Fi ile giren arkadaşlarımız var başka türlü girme olasılığı olmayan..Mesela bir arkadaşım..Dns ayar değişikliği yada başka yöntem kullanamıyor çünkü TTNet wi-fi sadece kendi dns ayarı ile hizmet sağlıyor o yüzden sanırım özellikle işine yarayacak arkadaşlarımız için MD altyapı paylaşımlarımızı alternatif sitelerden paylaşmamız çok yararlı olacaktır...

biri şunu banlasın malesef moderator olamadık :)