• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

4shared kapalı

çakal11

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
şikayet değil bu aslında ama...
ben altyapı md falan alıyorum bu siteden ama genelde 4shared de yüklü olduğu için dosyalar ve 4 shared i de kapattıkları için ulaşamıyorum md lere yardımcı olurmusunuz

Cevap: 4shared kapalı

yoo bnm açık her zman her site dns ayarlarını değiştirin !!!

Cevap: 4shared kapalı

Yasak Sitelere Veya Engellenmiş sitelere erişmek için aşağıdakileri uygulayın...

1. Adım: Yasaklı Sitelere Girme

Başlat > Ayarlar > Ağ Bağlantıları’na giriyoruz.

2. Adım: Yasaklı Sitelere Girme

Burada sizin “Yerel Ağ Bağlantısı” simgeniz var. Bu simgeye sağ tıklayarak “Özellikler”e giriyoruz.

yasakli_sitelere_girme_resimli_anlatim_1.jpg

3. Adım: Yasaklı Sitelere Girme

Açılan özellikler penceresinde yer alan “İnternet İletişim Kuralları (TCP/İP)” seçeneğine çift tıklayarak giriyoruz.

yasakli_sitelere_girme_resimli_anlatim_2.jpg

4. Adım: Yasaklı Sitelere Girme

Bu sayfada DNS ayarlarımızı resimde görmüş olduğunuz gibi ayarlıyoruz ve internet sitelerinde yasak falan kalmıyor.

yasakli_sitelere_girme_resimli_anlatim_3.jpg

“Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan” seçeneğini işaretleyerek şunları yazıyoruz:

“Yeğlenen DNS sunucusu” karşısına: 208.67.222.222
“Diğer DNS sunucusu” karşısına da: 208.67.220.220 yazıyoruz.

Ardından “Tamam” butonuna basarak ayarlarımızı kaydediyoruz. Artık internet tarayıcınızı yeniden başlatarak yasaklı sitelere girebilirsiniz. Bu makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

2. Çözüm

Kapatılan Youtube ve Birçok siteye sorunsuz bir şekilde girebilmek için aşağıdaki programı yükleyiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi: