• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

4x ten 3x e set yüklenir mi

agitarci

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg ps800
4x ritim ve seslerini 3x e yükleyebilir miyim sorun olur mu , yüklenirse nasıl yüklenir?

Cevap: 4x ten 3x e set yüklenir mi

Maalesef okumaz convert edilmesi gerekir

okur kardeşim çok güzel okur dosyalarını yüklerken teker teker yükleme yap sadece global yükleme yapma ozmn set işini görür.

okumaz ve yüklemez sonunda hata verir... !!!! convert tek seçenek
yanlış bilgi vermeyelim lütfen alete zarar verebilir..

Convert nasıl yapılıyor , kolay mıdır? Piyasa da bütün setler üç aşağı beş yukarı birbirinin aynı gibi , 4x için özellikle yeni ve farklı ritimler var mıdır sizce? (yani 1-2 farklı ritim için uğraşmaya değmez diye düşündüm de)

paralı seetler haricinde gerisi eski serlerin ritimlreri
convert zahmetli...

okur kardeşim çok güzel okur dosyalarını yüklerken teker teker yükleme yap sadece global yükleme yapma ozmn set işini görür.

Aynı klavye demiyor farkindaysaniz ya yazıyı iyi okuyun yada yanlış bilgi vermeyin cihaza zarar verdireceksiniz.... Emin bir şekilde konuşuyorsunuz madem bir tane 4x set göndereyim size sadece globalini silip 3x e okut o seti sana benden 4x pro sıfır kapalı kutu

kesinlikle doğrudan yukleme ile okumaz. fabrika ritimlerini bile okumaz. convert edilirse okuyabilir. aksi halde cihazınız zarar görür. tek tek de yuklenmez. yuklense de okumaz. pa4x ve 3x yazılımları ayni olsa da bank sayıları frekans değerleri farklidirlar. ancak convert ile ftekans degerine getirilir ve o zaman okur.

thanks for all

o zman conver programı paylaşında yapalımm barrii abiler baırmaya caırmaya gerek yok