• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

5 aylık korg pa 800 v2 64 mb rem mp3 bordlu ve tekerlekli kalın kılıfıyla

Cevap: 5 aylık korg pa 800 v2 64 mb rem mp3 bordlu ve tekerlekli kalın kılıfıyla

arfkadaşlar alette mp3 bord var 400 tl kılıf var 200 tl verdim 5 aylık alet toplam 10 15 düğün çaldım neresi fazla el insaf ya yamahadan korga gecme sebebimi söylim tyros 3 aldım alete set bulamadım kızdım sattım pa 3x pro aldım oda aynı şekil hem ağır alet dedık bıde pa 800 deneyelım çok bi fark yok aralarında ama yamahayı tutmadı ıkısıde şimdi a2000 alacam bu yuzden satıyorum hayırlı akşamlar bayramınız mübarek olsun saygılar

hocam isterseniz sağlam set bulmaya çalışın,piyasa setleri sizi yanıltıyor,kimse yanlış anlamasın emeğe sonuna kadar saygılıyım ama piyasadaki pa800 setlerinin çoğu pa55 tr setlerinden bile berbat,doğru düzgün ritim yok ses yok,sağlam set bulursanız aslında çok var ama rica ederseniz çoğu arkadaşımız verir,siteden paylaşmayan çok arkadaş var,setleri bi duysanız satmaktan çok hızlı bi şekilde vazgeçersinizde neyse sağlık olsun siz bilirsiniz tercih tabiki sizindir,hayırlı satışlar

Cevap: 5 aylık korg pa 800 v2 64 mb rem mp3 bordlu ve tekerlekli kalın kılıfıyla

öle doğru söyluyosun mutlaka vardır ama bize verecek yok üstat bende olsa sorun yok paylaşırız ama herkes aynı düşünmüyo hayırlısı olsun ben 800 den vaz geçtim a 2000 alıcam

ilan güncel kaçırmayın arkadaşlar

ilan güncel 4200 tl mp3 bordlu 5 aylık korg pa 800 soft case ile

ilan güncel

ilan güncel arkadaşlar nakit ihtiyacım var 4100 liraya vericem alet 5 aylık saygılar

ilan güncel