• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

50 TL ye çekilişe katılıp PA-80 Org kazanmak istermisiniz?

TEKİNOĞLU

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1
Arkadaşlar eğer destek bula bilirsem böyle bir projem var. 40 üyemiz vereceğim hesap numarasına kendi adlarına 50'şer TL yatıracaklar. Dileyen bir den fazla da başvuru yapmak isteyen var ise bir 50 TL daha yatırıp bir şans hakkı daha da kazanmış olacak. Yeterli (40) sayısına ulaşıldığında kuracılar sayısal loto (Saısal da kaç numara olduğunu bilirsiniz) numaralarından tek bir tane yi kendince belirleyecekler birden fazla başvuru sahipleri de kaç kez başvuru yapmış iseler başvuru sayıları kadan numara belirleyecekler. İşlem tamamlandığında son hafta Pazar gününden enaz bir gün evvele kadar belirlemiş oldukları bu sayılar ile bizlerde çekilişe girmiş olacağız. Sayısal loto nun o haftaki sayılarından birini yakalayan kaç kişi var ise belirleniecek ve ön aday olacak şayet bu sayı 1 kişi olarak çıkar ise otomatikman kazanmış olacak birden fazla olur veya hiç kazanmayan olur ise ikincihafta ya gene bu şekilde numara belirleyip katılacaklar birden fazla kazanmalarda sadece ilk dönem kazananlar katılacak. Çekiliş günü veya sonrası numarasını belirlemiş kişiler eğer nurama değiştirme gibi işlemde bulunmuş iseler diskalifiye olmuş olacaklar. Bu şekilde bir kişi kazanıncaya kadar işlem sürdürülüp kazanan bulunacaktır. Bu işlemi gerçekleştirir isem bir güzellik yapıp bu çekilişe katılanlar adına 200 TL yi de sitemize destek amaçlı yardım için Admin hesabına aktaracağım. Çekiliş sonrası kazanan üye dilerse orgunu benden elden alabileceği gibi, kargo ile de kargo bedelini ücret alıcı ödemesi koşulu ile alabilecek. Uygundur diyenleri bu forma önce desteklerini ve eleştirilerini bekliyorum. Çekilişe sunulan alet bu form da satışa sunulan alettir. Bilgilerinize,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 50 TL ye çekilişe katılıp PA-80 Org kazanmak istermisiniz?

hocam iyi düşünmüşsünüzde.güven olayı kamerayla sağlanmaz ne derseniz kamerayla üstüste bir çok çekim yapılabilir istenilen numara çıktıgında o kayıt girilir.ama şöyle yapabilirsiniz skype den çekiliş zamanı herkez girer numaraların yazılması dahil herşey kamerada gösterlir sonra çekiliş olur.değişik düşüncenizden dolayı sizi kutluyorum.

çok güzel bi düşünce sağlığım yerinde olursa dışarı çıkma imkanı bulabilirsem ben katılırım 50tl nerelere vermedikki çok güzel bi düşünce bennce özellikle orgu olmayan arkadaşlara katılmasını tavsiye ediyorum bi arkadaşımızın yüzü güler belki

değerli arkadaşlar bu iş nasıl olur biliyormusunuz bir gün belirlenir tüm müzisyenler ortak bir merkezde ilde bir araya gelir oturulur yemek yenilir çay içilir sohbetler tanışmalar sembolik bir kura çekilir olur biter uzaktan uzağa gönüller ezilir güvenler kırılır projenizden ötürü kutlarım abi kolay gelsin.

Arkadaşlar çekiliş konusu inanınki o anda aklıma öyle geldi ve öyle yazdım. Daha iyi fikri olan var ise akıl akıldan üstündür oda yapılır şu anda bu bir tasarıdır her tür görüşe açığım. Zaten Kamera kaydından kastım İstanbul dışı üyeler için bir düşüncemdi İstanbul dan katılan olursa elbetteki diledikleri yerde çekiliş yapa biliriz ve ya İstanbul dışı katılımcılar İstanbul dan birer katılımcı temsili eş dost akrabalarını gönderebilirler. Görüşleriniz de elbette ki çok önemlidir. Bu güne kadar hiç bir kalbi incitmedim incitmeye de hiç niyetim yok. Görüşleriniz benim için çok önemlidir. Saygılarımla,

İdda bayiimi açtınız kardeşim...

niye 50 tl ye 40 kişi ?10 tl ye 100 kişi olsun,pa 80 fiyatları şu an 1600, 2000 arası sizin çekilişte orgu kafadan iyi fiyata satıyorsunuz zaten,piyasa pa 80 kakılı ,bu işte karlı olan ilk siz olacaksınız,saygılar...

niye 50 tl ye 40 kişi ?10 tl ye 100 kişi olsun,pa 80 fiyatları şu an 1600, 2000 arası sizin çekilişte orgu kafadan iyi fiyata satıyorsunuz zaten,piyasa pa 80 kakılı ,bu işte karlı olan ilk siz olacaksınız,saygılar...

Tabiki sizin de fikrinize saygımız sonsuz lakin bu işte 40 kişiden biri kazanıp üzülen her nede olsa 39 kişi olabileceği de gözardı edilmemeli diğer türlü sayı yükseltilir ise yeterli sayıya ulaşılamayacağı gibi kaybeden sayısı daha da fazlalaşacağı muhakkak. Bu işte karım hiç olmadığını iç rahatlılığı ile söyleye bilirim. Sizin iyi fiyata satıyorsunuz dediğiniz aleti ben bir sene evvel satış amaçlı 2. el olarak 2100 TL ye almıştım. Sizce şimdi karlımıyım? A2000 ler de birara bir kampanya yaptılar 999 Euro dan sattılar. Emo USB lisini 1099 Euro dan sattılar şimdi bu fiyatlara yakın ve nerdeyse aynı fiyatla alınık org yazan kişiye sayısız saldırı oldu. Buna ne demeli? Korkmayın daha yıllarca sizin kalktı dediğiniz org kalkmaz ve babalar gibi kullanılır rahat olun. Diğer yandan içiniz rahat olsun zamana göre bu işi karlı sayabilirsiniz falan aslında karım söz konusu değil. Saygılarımla,

Çekiliş durumunu biraz daha farklı şekle dönüştürdüm bu yönde de eleştirilerinizi beklerim. Saygılarımla,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri