• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

55tr yardım

pianist_mustafa

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland G600
öncelikle merhaba arkadaşalr.55 ime yüklediğim bir set sonrasında orgun user3 bölümündeki ritimler hata verdi.sonra hangi seti yüklediysen olmadı.os disketiyle orgun backuplarını baştan attıığım halde yine düzelmedi org sıfıranıyor user3 hala hatalı bir şekilde duruyor.oraya hiçbir hamle yapamıyorum.ayrıca bununla beraber o seti yüklediğimde padler sıfırlandı onu hallettim. klavyenin ses potans slotu da çalışmıyor hep aynı ayarda veriyo sesi.upperleri tek tek açıp kapattığımda düzeliyo potanst. sizlerden acil yardım bekliyorum.özellikkleuser 3 sayfası için

Cevap: 55tr yardım

öncelikle merhaba arkadaşalr.55 ime yüklediğim bir set sonrasında orgun user3 bölümündeki ritimler hata verdi.sonra hangi seti yüklediysen olmadı.os disketiyle orgun backuplarını baştan attıığım halde yine düzelmedi org sıfıranıyor user3 hala hatalı bir şekilde duruyor.oraya hiçbir hamle yapamıyorum.ayrıca bununla beraber o seti yüklediğimde padler sıfırlandı onu hallettim. klavyenin ses potans slotu da çalışmıyor hep aynı ayarda veriyo sesi.upperleri tek tek açıp kapattığımda düzeliyo potanst. sizlerden acil yardım bekliyorum.özellikkleuser 3 sayfası için

hocam os dosyalarını yüklediğin zaman birde versiyonu yüklediğinde org tamamen sıfırlanır,yanlış anlamayın ama acaba os dosyalarını falan nasıl yüklüyosun ne yapıyosun,os dosyalarını yüklemede mi sorun var acaba,,yanlışlık olabilir,kısaca os dosyalarını nasıl yüklüyosunuz yani orgu nasıl sıfırlıyosunuz tarif edermisiniz,,
os dosyası dediğiniz 5 diskete ayrı ayrı yükleyipte yüklediğiniz dosyalar değilmi,,
hocam kesinlikle yanlış anlamayın,,önceden bazı arkadaşlar bilmeden os dosyası dediği dosya versiyon dosyası cıktı o yüzden diyorum,,saygılar

orgu kapatıp ilk önce os disketiyle osyi yüklüyorum sonra backup ları 5 disket halinde yüklüyorum.ama osyi yüklediğimde org sıfırlanmış görünüyor ama hala user3 duruyor...

os dosyası ve arkasından 5 disketlik restore dosyaları yüklendiği halde düzelmiyorsa yapacak başka bir şey yok servise gönder

bu sorunun aynısı bendede oldu ama orgu komple sıfırladığım zaman tekrar düzeliyor..şu hataya düşme en son yüklediğin seti tekrar yükleme globali yüklediğinde aynı hatayı alırsın..set yükledikten sonra oluşan sorunların hepsi %90 yüklenilen setin global dosyasından kaynaklanmaktadır..tekrar dene..

yaptım formatladım başka temiz set yükledim yine olmadı arkadaşlar.org formatlanıyor user3 yine duruyor.deli oldum bi türlü yapamadım....

yaptım formatladım başka temiz set yükledim yine olmadı arkadaşlar.org formatlanıyor user3 yine duruyor.deli oldum bi türlü yapamadım....

hocam orgu formatlayın ORGUN ÜZERİNDEN,,sonra os dosyalarını yükleyin,,sonra sistem dosyasını yükleyin,ssistem dosyası dediğim versiyon dosyası,,bendeki pa 55 tr nin versiyonu 1.00 idi.1.2 yüklemiştim,,bunları sırasıyla uygulayın,,birde böyle deneyin,Büyük ihtimal virüs var orgta,,pa 80 kullanırken aynısı olmuştu bendede,,

Eyer konu hallolursa ki inşaallah halledilir ne olduğunu yazarsanız sevinirim.Geçmiş olsun

sağolun arkadaşlar bir de onu deniim madem.....:(

Bencede korg un sitesinden restore dosyalarını indir ve versiyonu geri yükle sorun ortadan kalkacaktır..