• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

6/8 Halay Potbori...

szdemir_06

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA 600 - Bağlama - Ney
S650 ile 6/8 Halay Potbori...

Merhaba Arkadaşlar...

6/8 lik halaylardan oluşan kısa bir potbori yapmaya çalıştım.

Olası hatalar için şimdiden affınızı dilerim. Yorumlarınızı bekliyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 6/8 Halay Potbori...

eline sağlık çok güzel.diğer parçaların da çok iyi tebrikler..

teşekkürler giray güzel yorumun için...

2.28 deki zurna sesi farklı bir zurna sesi... sizce hangisi daha güzel... yorumlarınızı bekliyorum..

Müziğin ilerleyen evreleri doğaçlama değilde. Başı doğaçlama'mı?

kardeş emeğine sağlık bişey soracağım kayıt çok sağlam yapılmış hangi proğram ile kayıt yaptın burada paylaşman mümkün mü bende demolar yapacağım bol bol siteye koyacağım ha bu arada ilk zurna daha iyi di ikinci zurna efekte mi oynadın. ritim temposu da azda ha hızlandırabilirsin bu tarz parçalarda saygılar

daha sağlam cihazın olsa performansın dahada güzel olur. güzel çalmışsın.

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar... Öncelikle doğaçlama değil , bildiğim türküleri çaldım. Sırası ile, Kağızman, Bitlisin Önünde Bağlar, Fadile,Atabarı ve Atam Tutam Ben Seni türküleri ...
Orgun Phone çıkışını Laptopun Mic girişine bağlıyorum... Kullandığım kayıt programı Audacity... Ücretsiz bir programdır. Nette bulabilirsiniz.. İsterseniz paylaşabilirim de...

Haklısınız , İkinci zurnada efekt biraz fazla olmuş gibi...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar... Öncelikle doğaçlama değil , bildiğim türküleri çaldım. Sırası ile, Kağızman, Bitlisin Önünde Bağlar, Fadile,Atabarı ve Atam Tutam Ben Seni türküleri ...
Orgun Phone çıkışını Laptopun Mic girişine bağlıyorum... Kullandığım kayıt programı Audacity... Ücretsiz bir programdır. Nette bulabilirsiniz.. İsterseniz paylaşabilirim de...

Haklısınız , İkinci zurnada efekt biraz fazla olmuş gibi...

kardeş proğramı indirdim kurdum ince ayarları nedir azcık özetleye bilirmisin saygılar