• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

6-8 ritim arıyorum arkadaşlar

melodi_06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
saz
slm arkadaşlar elinde güzel canlı 6 8 olan arkadaşlar rica etsem bana yardım edermisiniz şu zamana kadar baktığım ritimlerde pek canlılık yakalayamadım düğünlerde kullanacağım saz çalıyorum bendekiler sazın altında kalıyor saz orgu bastırıyor o yüzden daha canlı baslı ve tizli ritim arıyorum yardım ederseniz sevinirim

Cevap: 6-8 ritim arıyorum arkadaşlar

slm arkadaşlar elinde güzel canlı 6 8 olan arkadaşlar rica etsem bana yardım edermisiniz şu zamana kadar baktığım ritimlerde pek canlılık yakalayamadım düğünlerde kullanacağım saz çalıyorum bendekiler sazın altında kalıyor saz orgu bastırıyor o yüzden daha canlı baslı ve tizli ritim arıyorum yardım ederseniz sevinirim

hocam elinizde hangi org var,orgun markasını yazarsanız daha iyi olur,çünkü her orgun kendine göre ritimleri var,her org her orgun ritimlerini okumaz,markasını tam yazarsanız arkadaşlar size yardımcı olacaklardır,

pardon onu yazmamışım özür dilerim yamaha a 1000 tr kullanıyorum

Bunlardan faydalana bilirsiniz...[/ATTACH]

Ekli dosyalar

• 6-8.rar
    71 KB · Görülen: 196
  • azeri.rar
    39.2 KB · Görülen: 112

tşk ederim işimi görecek galiba yeni indirdim şimdi bakacağım

üzülerek söylüyorum bunlar da işimi görmedi aramızda ritim yazan arkadaşlar var mı yamaha a 1000 için eğer var sa ve yeni güzel erzurum yörelerinin halaylarını çalabileceğim bir halay ritimi yazabilirse beni çok memnun etmiş olacaktır kendisi . Lütfen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler

senin istediğin 6.8 halay dimi kardeş bana yazmıştın mesajı aldım zaman bulamadım bu hafta yapabilirsem mutlaka göndereceğim diğer ritimleri de kullanırsın saygılar...