• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

750 liraya komple sifir tesisat / zararina

modelpc

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
FİYATI 650 TL YE DÜŞÜRDÜM ACİL ÖTESİ BİR DURUM İHTİYACI OLAN KAÇIRMASIN ARKADAŞALAR . PAZARLIK MESAJLARI ATMAYIN ACİL SATILIK DİYE MALI ÖLDÜRMEYİN .

komple ses sistemi / tanıtım teşhir ürünü / program yapmadı çil çil / tak kullan

1 adet : prodes / 8 kanal / 2x400 watt / echo / reverb / master kontrol /powermixer /sıfır

2 adet : falcon / 500 watt / 2 yollu / 38cm bass / piezzo horn / crossover / sıfır

1 adet : ctt stant mikrofon sehpahası / sıfır

2 adet : amfi ve kolon arası speecon 3 er metrelik ara kablo / sıfır

arkadaşlar ürünler full sıfır olup tanıtım amaçlı sergilenmiştir / durumları çil çil temizlikte baya bi işininizi görür sesler süper teşhir ürünü olduğu için fiyat uygundur kople set fiyatı :650 tl ilgilenenler dükkan tel : 0212-883-55-89 gsm : 0543-776-19-39 yetkili ahmet topal . büyükçekmece -istanbul not: kargoda sıkıntı olmaz her ile gönderiririm , elimden geldiğince ucuz kargolatırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 750 liraya komple sifir tesisat / zararina

sadece pover mixer nekadar?

sadece mixer lazımsa 400 tl ye satarım.

Hayırlı satışlar yeni başlayanlara güzel fiyat.

slm kardeşim hoporlörlerin çiftinin fiatı nedir düğünde iş görürmü bilgilendirirsen sevinirim monitör olarak işgörürmü

merhaba , sadece kolonları isteyen olursa 400 den veririm arkadaşlar düğünde çok rahat iş görür.

arkadaşlar fiyatları 50 şer tl aşağı çektim alıcak olanlara duyurulur.

mixerin fiyatı : 350 tl
kolonlar : 350 tl
aparatlar : 50 tl

ihtiyacı olan benle irtibata geçsin.

Hayırlı satışlar diliyorum çalışan malzeme ise sonuçta 2 düğünde kendini amorti eder bence kaçırmamak gerek. Saygılarımla,

ilan günceldir.

Belliki sen bu tesisatı bir hayır kurumuna bağışlayacaksın iyisimi getir bendeki 2 tane kısa saplı bağlamadan biri ile başbaşa takas edelim ben onları köyüme hediye göndereyim olmazmı :) Resimleri şurda var bak istersen. Resimde ki 4 sazdan ortada olan iki sazdan birini beğen biri gitar saplı, diğeri normal saplıdır. Gitar saplı da eşik altı manyetik te vardır.

Saygılarımla,