• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

750 tl ye kadar org tavsiye edermisiniz

• Konbuyu başlatan kakanak
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 51
  • Görülen : 12K
Cevap: 750 tl ye kadar org tavsiye edermisiniz

korg i30 düşünürsen 750 tl ye bırakırım sana on numara cihaz özelden yaz cevabını göruselım

E-96 Var İstersen arkadaşım Tertemiz bir çiziği dahi yok . Eğer düşünürsen belirttiğin fiyat aralıklarında verebilirim . 0 530 458 42 95

kardesim piyasa isi alabilecegin en güzel alet o paraya i30 belki biraz daha assagıya da bulabilirsin,saygılar

Ben org satmıyorum. Sadece sana kendi fikrimi söyleyebilirim.
Casio orglar bir kere profesyonel değildir. at1-3-5 teknolojik bakımdan iyi olabilr ama ritimler oyuncak org ritimleridir. Alabilirsin ama son sahibi sen olabilirsin.
Roland malzeme kalitesi çok iyidir ama e serisi g serisinde 8 adet ritim hafızası vardır. Sıkılabilirsin. Batı ritimleri batı sesleri harikadır. Temizini bulursan 400-1000 arası model ve temizliğine göre değişir.
Yamaha A1000 bulabilirsen sana gayet yeterli gelir. Kullanımı pratiktir. A300 tr A1000 gibi detay özellik yoktur ama yeterli sayıda ritim ve ses vardır. Ama unutma bu orgta sadece ses ve ritim vardır başka özellikler çoook kısıtlıdır.
Korg i3 i30 gibi orglar hoperlörsüz ama saunları müthiş orglardır. User hafızasına ueterli miktarda ritim alabilir. Yalnız bu seri orgların butonları sert pilastik olduğundan butonlarının içine kaçmamış sağlam olanını bulman oldukça zordur. is40-50 serisi korglar da birbirlerine benzer özellikler içerir ritimleride yeterli gelebilir.

arkadaşlar 750 tl ye kadar türk ritimleri vs. dügün vb. işleri amtörce yapmak için org arıyorum ne tavsiye edersiniz

arkadaşım çok temiz roland exr 46 or. var elimde bütün ritimler seesler yüklü içinde düşünürsen 750 tl .ye bırakırım saygılar

ustam amsyalıyım ronald g600 üm var 500 tl 05433805432

korg is40 satıyorum 950 ytl tertemiz sıfır ilk sahibiiym düşünüyosan ve yanında bütün setleri vereceğim irtibata gec benmle (0541 549 26 95 )

arkadaşların hepsi nin dediklerinin doğru... fiyat 400-500 e Roland G-600 de düşünebilirdin... ama yni sistem düşün derim...G-600 biraz demode olmaya başladı yani..

Eğer bulabilirsen yamaha psr A3 derim.sahibindende vardı bir ara,kocaelili bir arkadaşta