• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

FLYALONE

**VİP**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND GW - 8
Tüm Trakya Müzik Ailesi Adına Tüm Bayanların Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun...​
8-mart-dunya-kadinlar-gunu.jpg

Cevap: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

aslında değer verdiğimiz kişiler için illa bir gün olması gerekmez. ama kendisine değer verildiğini önemsendiğini bilme hissi dahada güçlendirir insanı.. bu nedenle dünyanın bütün kadınlarına dünya kadınlar günü kutlu olsun.... hakettikleri değeri her zaman ve her ortamda yaşayabilmelerini temenni ederim....

tüm kadınlar adına çok teşekkür ederim flyalone.hatırlayıp konuyu açtığın içinde sitenin centilmeni ilan ediyorum seni.sağol.

Tüm kadınların bu güzel gününü kutlarım bence her zaman onların yeri ayrıdır bizim için

not: Ayrıca 8 mart benim doğum günüm

MUTLU YILLAR KARDEŞİM

Moderatör tarafında düzenlendi:

aslında değer verdiğimiz kişiler için illa bir gün olması gerekmez. ama kendisine değer verildiğini önemsendiğini bilme hissi dahada güçlendirir insanı.. bu nedenle dünyanın bütün kadınlarına dünya kadınlar günü kutlu olsun.... hakettikleri değeri her zaman ve her ortamda yaşayabilmelerini temenni ederim....

yazacaklarımı aynen yazmışsın üstadım,sevgi her an her dakika olmalı yılın bir günü olması sadece rant.Kadınlar her zaman kahrımızı çeken analarımız, bacılarımız, eşlerimiz ,bi yerde okuduğum şu yazıyı çok beğendim

Bir kadını ağlatırken çok dikkat edin, çünkü Allah, göz yaşlarını sayar; kadın, erkeğin kaburgasından yaratıldı, ayaklarından değil! göğsünden yaratıldı, eşit olsun diye, kolun biraz altından korunsun diye... Allah, kadını kalp hizasından yarattı ''sevilsin'' diye...

yazacaklarımı aynen yazmışsın üstadım,sevgi her an her dakika olmalı yılın bir günü olması sadece rant.Kadınlar her zaman kahrımızı çeken analarımız, bacılarımız, eşlerimiz ,bi yerde okuduğum şu yazıyı çok beğendim

Bir kadını ağlatırken çok dikkat edin, çünkü Allah, göz yaşlarını sayar; kadın, erkeğin kaburgasından yaratıldı, ayaklarından değil! göğsünden yaratıldı, eşit olsun diye, kolun biraz altından korunsun diye... Allah, kadını kalp hizasından yarattı ''sevilsin'' diye...

valla çok güzel sözler bunlar.teşekkürler okan09.

tüm kadınlar adına çok teşekkür ederim flyalone.hatırlayıp konuyu açtığın içinde sitenin centilmeni ilan ediyorum seni.sağol.

Siz sitemizin en güzel çiçeğisiniz sayın hocam... Beni bu güzel sözlerinizle çok Onure ettiniz. Kucak dolusu sevgi ve saygılar gönderiyorum size...

frden slmlar zaten biz millet olarak asil oz degerlerimize senede bir gun ayirir ve bir cicekle geciririz oysa onlar bizim her seyimiz ve hergun kutlamak lazimdir konuyu acdiginiz icin tskler

Başta sitemizin sevgili üyesi Ferdesu olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun. Aslında 8 Mart emekçi kadınlar günüdür ancak bizim tüm kadınlarımız zaten emekçi olduğu için onlara saygılarımı sunuyorum. Umarım Atatürk' ün onlara verdiği değer doğru algılanır ve çağdaş Türk kadını kimseye muhtaç olmadan kendi yolunu çizer. Sevgiyle kalın.

çok teşekkür ederim sevgili ruhi.aynen dediğin gibi ülkemizdeki tüm kadınlar emekçi.inşallah hak ettikleri yere gelirler.