• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

8mb flash arıyorum

directxgame

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
slm arkadaşlar elinde bulunan satmak isteyen arkadşlar 0542 620 02 43 ararsanız memnun olurum tercihim 8 lik ama 16 da düşünürüm uygun gelirse fiyat kolay gelsin

bende fazla kullanmadığım 8lik bir kart var sıfır gibi ama piyasası kaçpara onu bilmıyorum

arkadas ketron xd9 flash rom undan bahsediyo anlasılan ama bulman cok zor.samanlıkta iğne arıyosun tünel müzikle irtibata gec onlarda wardır anca.

bence hiç ugraşma devret o aleti hiç olmazsa canın sıkılmasın yani en sonunda bu dedimi gene yapacan bari başında yap kurtul

Adana bölgesinndeki müzik evleriyle konuş kardeşim o bölgede 8 mb lik keton kullanıyolar hatta inanmazsın adam 16 lığı verip 8 lik aldı :D:D

evet buna bende şahitim hah hah ::):)

ne adamlar var abi yaa :D benimki 16 lık diyorum o burda iş yapmaz diyo :D ben diyo tee adanaya gittim 8 lik taktırdım 100 tl ye diyo :D

arkadaşlar bana acil lazım adana bölgesinden kimseyi tanımam bana yardımcı olurmusunuz 8mb lazım 16 pahalı telden ulaşırsanız sevinirim yada burada tel verebilirmisiniz saygılarımla

Abi nete yaz adana müzik evi yaz çıkar adresler.