• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a 1000 tr ritim paylaşımlarım.sürekli güncellenecek...

Cevap: a 1000 tr ritim paylaşımlarım.sürekli güncellenecek...

evet a1000'ciler neredesiniz, sizlerin de paylaşımlarını bekliyoruz.

valla idirremedik hcoam bi turlu inmior

yeğenim çok teşekkürler .bende a1000tr var ama bir türlü şu meretin phıc bendine alışamadım vallahi ellerim titriyor yaşım 60 ama hastalık işte ben düşünüyorum üste 300tl veren olursa roland exr46 or ile takas etmeyi olurmu veya kafa ya korg pa 50 /yine roland gw 8 ile ikinci el tabi meraklısı olan a1000 tr nin arayabilirler ne diyorsun acaba sen yeğenim cep.05354683279.ben küçükçekmece/ kanaryada oturuyorum kendim emekliyim ..selamlar..

dayıcım a1000 tr roland a göre üstün bir klavye diyebilirim.pitch bend ini yan pitch bend e çeviren arkadaşlar oldu.a1000 tr yi yan pitch bende çevirmek mümkün.eğer bu tür şeylerle uğraşamam diyorsan sana tavsiyem pa 55 tr olur.sanırım mehmet doğdu üstad üzerinde çalışmıştı bu aletin ve aradığını bulabileceğin bir klavye.aslında ben olsam biraz daha zorlarım pa 80 alırdım.tabiiki bu sizin seçiminiz.memnun oldum tanıştığımıza bende kocaeli-derince de ikamet ediyorum.ptt karşısında bir grubumuz var ismi körfez müzik ayağınız düşerse bi çayımızı-kahvemizi içmeye bekleriz.

Moderatör tarafında düzenlendi: