• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A 2000 Emo "Aldırma gönül"

• Konbuyu başlatan srkn76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 4K

srkn76

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Psr A3000
Kayıt olayını çözdük:)artık demolara devam.

Cevap: A 2000 Emo "Aldırma gönül"

Eline saglik Temiz bi calisma olmus Guzelde bi parca secmissin :)

Eline saglik Temiz bi calisma olmus Guzelde bi parca secmissin :)

İyi dileklerin için teşekkür ederim İlker.Senin tavsiyenle soundcloud sitesine yükledim umarım olmuştur. bu parçayı severim.

Tam istediğim tarzda olmuş.Elinize sağlık....

cok güzel ellerine sağlık....

frden slmlar su a2000 ilker fatih serkan sen yasarda renoyla pesmie takildiniz daha benden demo beklemeyin abi artik zaten calarken gozluk takip zorlukla yapiyom demolari eller vibror gibi titriyor demekki bu is bizden gecmis genlerin isi ben en iyisi abdestimi alip namazimi kilam bize dusen oldu masallah harika olmus valla emegine saglik bide okuyun ya hep demolar sozsuz oluyor sagolsun fatihi kandirdik bu konuda okuyo oda ilker ve sen yasarda okuyo sende okuda daha zevk li olsun su demolar

frden slmlar su a2000 ilker fatih serkan sen yasarda renoyla pesmie takildiniz daha benden demo beklemeyin abi artik zaten calarken gozluk takip zorlukla yapiyom demolari eller vibror gibi titriyor demekki bu is bizden gecmis genlerin isi ben en iyisi abdestimi alip namazimi kilam bise dusen oldumasallah harika olmus valla emegine saglik bide okyun ya hep demolar sozssuz oluyor sagolsun fatihi kandirdik bu konuda okuyo oda ilker ve sen yasarda okuyo sende okuda daha zevk li olsun su demolar

estağfurullah abi sen bizi cebinden çıkarırsın.okuma olayıda ileride olur inşaallah.bu arada güzel dileklerin için teşekkür ederim.

estağfurullah abi sen bizi cebinden çıkarırsın.okuma olayıda ileride olur inşaallah.bu arada güzel dileklerin için teşekkür ederim.
hehe sagol serkancim gec bu gayseri ayaklarini beni kara yolun aattiniz siz e 5 desiniz yok harika olmus arkadaki alt yapilar falan sende cvpleri suerp vermisin abi dogruya dogru artik ben hacca gidip obur dunyaya yonelme zamanim geldi gecdi doskervani eyleme beni durumuna geldim heheeheh devami gelsin demolarin insallah

hay sen çok yaşa Burhan Abi!senin için benden genç.Allah sana uzun ömürler versin