• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a 2000 full demolar-- tanıtım

Cevap: a 2000 full demolar-- tanıtım

a2000 kullanan ve kullanma düşüncesinde olan arkadaşlara hayırlı olsun güzel bir çalışma olmuş zaman içinde editlemeler ve paylaşımlarla iyice yayılır ve daha verimli olur

Başarılı icraat olmuş. Seslerde gayet güzel.....

sayın arkadaşım eline sağlık güzel olmuş. fakat eski bir yamaha kullanıcısı olarak (or700) bu alete çok ısınmak istedim. bi süre gayet iyi gittim... sonra piyasa ve alet bıraktırmak zorunda kaldı. bended or700 ile yapılan demolar var. gayet güzel.

şimdi a2000 e bakıyorum. fakat bir yol alamadığı kanısına vardım gibi. bu nacizhane fikrim. amaç polemik değildir. fikrimi söyledim. tabiki bir pa800 ile kıyaslamıyorum lakin pa800 e halen yaklaşma fırsatını bulurmu diye bekliyorum.

saygılarımla,

evet belki bu aralar düşüncelerinizde katılmamak içten deil ama inannın a2000 cok farklı zaten şuan kulllanan daha iyi anlar evet alet boş dencek kadar boş var biraz içerisin de calışmalar setler ortya cıktıkca inanın cok güzel bir alet ortya cıkcan şuan sadece sund yetiyor üzerin de biraz calışmalar oldumu harika bir alet

demolar için teşekkürler almak isteyen lere güzel bir sunum olmuş

bende müzisyen arkadaşıma katılıyorum.bende a2000 almak için bekliyorum.fakat or700 le kıyasladıgım zaman bence çokda bi fark olmayacak.yani a2000 şuan boş doldugu zaman ilave bi 64 mb bide joistik olayı bence degermi bilmiyorum.

5-8 deneme demosundaki cura sesine bayıldım şimdiye kadar duyduğum en iyi cura sesi

agir kemanlar kempa tarzi ve klarnetlerini merak ediyorum hocam

Şuan aletde iç açıcı bişey yok.Yeni sampleler yeni setle geldiği zaman bomba bu alet.

günceldir..

şenlikçi arkadaşım bende a2000 aldım daha dogrusu pazartesi elimde olacak şuan kargoda.aletteki ritim ve sesleri aditleyip buradan yayınlarsan çok memnun kalacagım.pazartesiye kadar olursa dahada çok sevinirim :)